Nejnovější recenze ze sekce AV přijímače

Ověřený zákazník Alza.cz havlik1

Přidáno: 13. listopadu 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• Výrobek splňuje papírově vše co jsem vyžadoval ale viz nevýhody. Internetová radia se skvěle ovládají i přes mobil.
  • Připojení CD přehrávače jak přes optiku, tak přes analog cinch nefunguje, res. se po pár sekundách až cca 5-ti minutách vypnul zvuk. Eco režim na to neměl vliv a museli jste znovu aktivovat volbu vstupu na přístroji. I mobil připojený přes cinch dělal to samé, tzn. vada stroje nebo vlastnost? HDMI fungovalo normálně. Radio zejména DAB je proti recieveru Yamaha u stejné antény a na stejném místě méně citlivý. Přístroj vrácen v rámci 14-ti dní, protože DENON servis po telefonu Vám nepomůže, technika Vám nedají a opakují dovezte to,pošlete to. Škoda, byl koupen za výhodných 12990Kč, chtěl jsem mít 2 recievery.
Marantz Cinema 60 DAB

Marantz Cinema 60 DAB

Ověřený zákazník Salony Denon Ověřený zákazník

Přidáno: 13. listopadu 2023

(naposledy upraveno 13. listopadu 2023)

Kvalitní zvuk, a pro mě důležité funkce například podpora AirPlay 2

Sony STR-DH190

Sony STR-DH190

Ověřený zákazník Alza.cz Pavel

Přidáno: 1. listopadu 2023

(naposledy upraveno 1. listopadu 2023)

Zakoupeno v Alza.cz

• I když je psáno impedance min.6 Ohm bez problému funguje i s reproduktory 4 Ohmy . Tuner je ale katastrofa určitě doporučuji nějakou vhodnou anténu navíc. Jinak za ty peníze v pohodě

Slabá anténa

Yamaha RX-V6A

Yamaha RX-V6A

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 31. října 2023

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Funguje po prvním zapojení zcela bez problémů, nastavení jednoduché, intuitivní, samozřejmě s možnostmi dále ladit...
  • trochu odlišný a podle mě velmi zajímavý, čistý vzhled.
  • Vynikající podpora různých vstupních zařízení, dokonalá spolupráce s celým audio- video systémem.
  • Výborná aplikace pro android

Poměrně obtížné bylo "nacpat" vodiče předních reproduktorů v systému Bi-Wiring 2x4mm2 do terminálu - skoro nemožné, s využitím vázacích pásků a velké snahy se podařilo. Ale to nebude problém pouze tohoto receiveru. .

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
na Vaše další nákupy.
Přejeme pěkný den.
ONLINESHOP.CZ

Ověřený zákazník ElektroNet Raiden

Přidáno: 25. října 2023

(naposledy upraveno 25. října 2023)

Zakoupeno v ElektroNet

• Auto ladění na místnost
  • 4k 120hz
  • Široká konektivita
  • Přehledné nastavení jaké reproduktory člověk má a jaké ne a poté ladění, případně přidání dalšího repraku do sestavy je intuitivní.
  • Hledal jsem asi 40 minut kde nastavit 4k 120hz , maj to schované pod jménem hdmi format signál: 8k/4k enchanted... a já pořád si říkám že nechci žádné vylepšení kvality :D

Skvělý poměr cena a výkon

Ověřený zákazník CinemaShop Ověřený zákazník

Přidáno: 20. října 2023

• Skvělý zvuk a funkce
  • Bluetooth
  • Množství vstupů a výstupů
  • Nejde aktualizovat firmware (vždy chyba)

Výborný receiver za výbornou cenu.

Denon AVC-X4800H

Yamaha R-S202

Yamaha R-S202

Přidáno: 17. října 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• Masivní, celkem výkonný zesilovač s receiverem.
  • Kromě chromecastu mohu připojit zařízení pres Bluetooth
  • Je to celkem velká krabice
  • Oproti čistému zesilovači S201 má tento model z nějakého důvodu koncovky pro reproduktory pouze klipsny na pružinky. Trochu low-end řešení na zbytek výrobku.
  • Síťový kabel by mohl být odpojovací, jako třeba pro PC. Takto napevno je to trochu low-end řešení.

Pořídil jsem jako náhradu za původní mikrosystém od LG do dílny. Ponechal jsem původní 100W -8 Ohm bedny od LG a do 80% hlasitosti je zvuk přijatelný. Záměrně jsem nebral verzi s podporou subwooferu , protože to do dílny nepotřebuji. Časem ale dokoupím lepší repro.

Sony STR-DH590

Sony STR-DH590

Ověřený zákazník Alza.cz Václav

Přidáno: 17. října 2023

Zakoupeno v Alza.cz

Tady moc není co napsat všechno ok. Rychlé reaguje a nemám co vytknout.

Ověřený zákazník Salony Denon Libor

Přidáno: 5. října 2023

Zakoupeno v Salony Denon

Po 20 letech provozu receiveru Denon AVR 1603, jsem hledal náhradu. Se značkou Denon mám dobrou zkušenost, tak že jsem nehledel jinde. AVR-X1700H DAB mi přišel jako adekvátní náhrada veterána, který je stále funkční. Nový receiver je o pár generací dále! Skvěle funguje ovládání přes mobilní telefon, internetová rádia i Spotify hrají, přes aplikaci se dobře ovládají, DAB i FM má dobrý příjem. Ano, menu na TV je jednodušší, trochu retro, ale funkční, pro nastavení a kalibraci postačuje. Zvuk mě trochu překvapil. Po kalibraci pomocí přiloženého mikrofonu a využití doporučených nastavení je zvuk u filmů neskutečně hutný a prostorově výrazný. Tolik basů jsem ze svých reprosoustav NAD ještě neslyšel. Stereo poslech ještě ladím.
Za mě dobrá koupě, prozatím spokojenost.

Denon AVR-S770H

Denon AVR-S770H

Ověřený zákazník LepšíZvuk Ověřený zákazník

Přidáno: 4. října 2023

Zakoupeno v LepšíZvuk

• Pochopitelně soustava reprobeden v Dolby Atmos zní lépe než ten nejlepší soundbar. Nechci vypisovat obsáhlou recenzi, ty brzy vyjdou. Komu v základu stačí 7x surround reprobeden + 2x subwoorer, tak bude spokojený. Kdo chce více výkonu pořídí si AVR-X1800H, kdo touží po digitálním rádiu a nestačí mu FM, koupí si totéž s přívlastkem "DAB". Další navýšení výkonu nabízí AVR-X2800H + analogové vstupy + další HDMI (HDCP2.3), atd., atd...
  • Dolby Atmos, DTS, podporuje HDR 10+, Dolby Vision, vestavěný systém HEOS pomůže se streamováním hudby z Apple Music, Amazon Music, Tidal, Spotify, Napster, Rhapsody, domácího NAS, umí Siri, Alexu, nejnovější Bluetooth, podporuje "fleš disk", HDMI verze HDCP 2.3 obraz 8K, 4K, pracuje s Google asistentem, přístroj lze ovládat také telefonem IOS a Android...

Škoda jen, že je výrobek vyrobený ve Vietnamu. Japonci si vyrábí top modely doma. To by ale bylo o jiné ceně.

Pioneer VSX-935

Pioneer VSX-935

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 2. října 2023

(naposledy upraveno 2. října 2023)

Zakoupeno v MALL.CZ

• Přístroj co se týče komunikace funkcí OK. Zvuk parádní od Pioneeru jsem to čekal=zapojení při stereu Pure direct=čistý zvuk=jako (koncový zesilovač bez korekcí...) . Vyšší filtrace dvou velkých kondenzátorů na (kvalitu důrazu basů)

Trochu se přístroj více hřeje než klasický stereo zesilovač. Zřejmě je to konstrukcí výrobku...Taky je doporučováno na něj nic nepokládat ze (Všech stran...!)

Ověřený zákazník LepšíZvuk Registrovaný uživatel

Onkyo TX-NR6100

Ověřený zákazník Alza.cz Jirson

Přidáno: 22. září 2023

Zakoupeno v Alza.cz

Předchozí ONKYO TX-NR6100 pro neopravitelnou závadu vráceno čekám na vrácení peněz.

Denon AVR-X2800H DAB

Denon AVR-X2800H DAB

Ověřený zákazník Studio Špalíček Ověřený zákazník

Přidáno: 22. září 2023

Zakoupeno v Studio Špalíček

Nahrazoval jsem cca 15let starý receiver Denon, je vidět znatelný pokrok v uživatelské jednoduchosti: eARC, airplay HDR, atd.

Přidáno: 2. září 2023

(naposledy upraveno 2. září 2023)

skvěle vybavený receiver

Ověřený zákazník ElektroNet Ověřený zákazník

Přidáno: 18. srpna 2023

Zakoupeno v ElektroNet

• Možnost použití různých hudebních formátů.
  • Nic.

Splňuje mé požadavky na široké využití. Také mě velmi příjemně překvapil perfektní český návod.

Ověřený zákazník Salony Denon Michal

Přidáno: 16. srpna 2023

Zakoupeno v Salony Denon

• Kvalitní zvuk, 3 zvukové módy pro plnohodnotný systém domácího kina, další pro stereo.
  • Nevím jestli to brát jako úplnou nevýhodu, ale i přes deklarovaný výkon, který by měl být stejný jako u receiveru Sony, musím nastavit volume cca 2x tolik, abych docílil stejné hlasitosti jako u předchozího receiveru.

Kvalitní zvuk.
Trochu mě zaráží skutečnost, že tento Denon avr-x1700h, seč má udávaný stejný výkon 145W na 6/Ohm, jako můj dosavadní Sony STR DH-590, kde jsem na běžné sledování filmů dával hlasitost na 1/4, zde u Denonu jí dávám na 1/2. Z čehož plynou mé obavy, že až si bude člověk chtít udělat hlasitost zvuku "jako v kině", nebo prostě "trochu ohulit svůj oblíbený Track", tak jestli výkon bude stačit. Dále mě napadá změřit spotřebu el. energie, protože Receiver sony jsem dal max. na 1/3 hlasitosti, tento denon dávám na 1/2 a hraje ještě tišeji.
Co se týká kvality zvuku, tak ta je lepší, vč. možnosti nastavit 2 módy pro domácí kino 5,1, další mód pro Multi stereo. Ostatní 3 stereo módy nepoužívám.
V neposlední řadě rychlé přepnutí těchto módů na ovladači jednotlivými tlačítky a žádné složité nastavování v menu.
Další výhodou je možnost zesílení (3 úrovně dialogu). V noci je rozumět i na nižší hlasitost a přes den když si člověk přidá nějakou pěvkyni např. z Nightwish, nebo Natalia Samoilovou, tak nádherně vynikne její krásný hlas, což u Sony nešlo.

Marantz NR1200

Marantz NR1200

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 9. srpna 2023

(naposledy upraveno 10. srpna 2023)

• Marantz NR1200 (dále jen M) je ŠPIČKOVÉ zařízení pokud k němu připojíte kabeláží bedny a inči zdroj audio signálu, nesmíte se dotknou digitální části .. ani ovladačem
  • Naopak jednoznačně na ŠPICI je mezi přístroji s nejhorší instalací a nastavením. Pokud dnes instalaci nevětší TV zvládne žena v domácnosti pomoci jednoduchého MENU a šipek , M má úžasný 150 stránkový manuál různých dvoj/troj kliků různých tlačítek, které je třeba držet předepsaný čas, na kterých strávíte i desítky hodin, včetně několika resetů na tovární nastavení .. a znovu a lépe
  • Další prim M je skutečnost, že vedle AV Receiveru si koupíte i Xbox plný zábavy a překvapení s nekonečným množství překvapení a levelů, které jako hravý kreativec musíte řešit .. ať již ve fázi nastavení nebo pak u reálného používání
  • Pokud mají drátem vedené sluchátka zpoždění /latenci 7 ms (mili sekund, 0,007s), špičkové zařízení Bluetooth s nejlepším Codekem 40ms, kvalitní 200-300ms, méně kvalitní cca 500 ms, hrdý M s nejzákladnějším codekem má asi 1000ms takže a pro sledování videa spolu s streamovaným zvukem je zcela NEPOUŽITELNÝ
  • Naprostý světový unikát je Umělá Inteligence, kterou M má implementovanou protože si dělá to co chce on a ne vy. Pokud si pustíte gramofon nebo nějakou navolenou rozhlasovou stanici, sedíte posloucháte a najednou se M samovolně přepne aby jste se dozvěděli, že vám na mobil přišla SMS. Jako by vám na dálnici vaše nové BMW v plné rychlosti přeřadilo z 6tky na 4 a vy vystoupili předním oknem. V servisu vám pak řeknou, že to není závada či porucha, nedej bože důvod k reklamaci .. tak je to zařízení zkonstruované .. a je to NORMALNI
  • Po několika dnech mé marné snahy o instalaci jsem dostal kontakt na Technického Specialistu Dovozce (dále jen TSD) a ten mi poradil, že je nutno (při každém zamrznutí či nefunkcionalitě) resetovat na tovární nastavení .. a znova
  • Na můj dotaz, proč přenosné zařízení stojící vedle M chytám na prutovou anténu víc rozhlasových stanic ( FM i DAB+) než M na anténu na střeše .. a dozvěděl jsem se, .. no pane, to už nejsou ty komponenty jako v minulosti, kdy si člověk koupil tuner, zesák a DECK či CD a ono to hrálo .. jedna radost. Takže M je v podstatně lepší rádio pro babičku do kuchyně.
  • Stejně tak na když jsem řešili to katastrofální zpoždění Bluetoth, jsem dostal písemnou odpověď, že tato funkce je „doplňková“ , pro majitele mobilních telefonů
  • Tak jsem spojil TV s M pomoci HDMI, pustil film, kokám a najednou ticho a TV mi píše – zařízení M není k dispozici .. lup zvuk naskočil a TV píše zařízení M je k dispozici .. lup a znovu – lup a znovu … a znovu a znovu .. až jsem si uvědomil, že jako majitel tohoto X boxu to ode mne očekává akci, vzal jsem ovládač vypnul POWER … chvíli počkal , znovu zapnul .. a pokračoval ve sledování filmu .
  • A tak bych mohl pokračovat ještě dlouho .. ale nechci brát vítr z plachet .. kreativním dobrodruhům, kteří si tento X box koupí

- No a autorizovaný servis BELScz vedle již výše uvedené odpovědi .. zařízený vyresetuje, nechá týden stát na stole a pak vám to vrátí, protože se závada neprojevila

- A teď vážně .. jako vzděláním „elektrikář“ , bývalý šéf R&D oddělení nejmenovaného výrobce pasivních radarů a celoživotní radioamatér se domnívám, že M nemá dobře odladěný operační/obslužný systém, naopak je děravý jako řešeto a zařízení se často dostává do nedefinovaných stavů .. a prostě něco udělá .. bez ohledu na 150 stránkový manuál či pokyny z ovládače.

- Pád ceny z 22000 Kč na aktuálních 14900 rovněž trochu naznačuje , že ať již výrobce nebo distribuční síť si je vědoma, že soudruzi z NDR někde udělali chybu a pokud jsem já kupoval M ve specializované HiFi prodejně, dnes jede distibuce pře Mall či Alzu a trpělivý čtenář si možná brzo koupí dobrý zesilovač i za Lidl cenu :o)

Zobrazuji 41 - 60 ze 500 recenzí 1 2 [ 3 ] 4 5...25