Nejnovější recenze ze sekce AV přijímače

Pioneer VSX-832

Pioneer VSX-832

Ověřený zákazník CZC.cz IK

Přidáno: včera, 11:34

Zakoupeno v CZC.cz

• Dobrý ostrý zvuk, dobrá web výbava
  • Nemá čelní HDMI vstup

OK

SONY STR-DN1080

SONY STR-DN1080

Ověřený zákazník OKAY.cz Ověřený zákazník

Přidáno: včera, 09:41

Zakoupeno v OKAY.cz

Zatím jsem vše nevyzkoušel, ale to co jsem vyzkoušel funguje tak jak jsem si představoval

Ověřený zákazník CZC.cz George

Přidáno: 9. prosince 2018

Zakoupeno v CZC.cz

• Solidní receiver se solidním zvukem
  • Luxusní konektivita, včetně u sterea neobvyklého HDMI
  • Phono vstup a celkem slušný RIAA preamp
  • Parádní design, dobré dílenské zpracování, zlacené konektory, robustní reprosvorky…
  • Zahraje bravurně analog z gramofonu a zároveň jeho D/A převodníky umí přelouskat cokoliv současného.
  • DAB+ a internetová rádia na TuneIn
  • Dostatečný výkon, rozhýbe i větší bedny
  • Mizerný dálkový ovladač
  • Bez českého návodu
  • Nemá „Loudness“
  • FM tuner má malou citlivost

Docela mě zarazilo, že v krabici nebyl český návod a ani jsem ho nikde nenašel ke stažení, v balení byl jen cizojazyčný jednolistový obrázkový rychlostart, jinak nic. Manuál v češtině považuji za samozřejmost a také slušnost prodejce, či výrobce, u Onkya to však neplatí.
Receiver jako takový je ale skvělý, hraje krásně, je to stereo jak má být, ovšem s pohodlím připojení běžným spíš u AVR. Zvuk z CD a LP je parádní. Jen ten dálkový ovladač se nepovedl, je z Číny a jeho provedení naprosto neodpovídá úrovni tohoto jinak skvělého výrobku. Něco takového bych možná čekal u základního modelu za třetinovou cenu, ale tento krasavec si takovou hrůzu nezaslouží. Na dálce chybí z pohledu milovníka sterea korekce a direct, to lze jen přes menu pomocí nevhodně umístěných malých tlačítek a zanořených funkcí. Jediné plus ovládátka je to, že umí ovládat i základní funkce CD přehrávače téže značky, ale to není zázrak, to je normální.
Výrobek bych doporučil každému, kdo má zájem o slušný stereo zesík a zároveň o moderního audio všehravce. Na své si přijde milovník poklidného poslechu elpíček i nadšenec internetových technologií. Prostě parádní Hi-Fi s WiFi.

Onkyo TX-8220

Onkyo TX-8220

Vladimir Krizek Vladimir Krizek

Přidáno: 5. prosince 2018

Po mesicnim standardnim pouzivani zacalo hlasite bruceni trafa . Po zarucni oprave ( vymena vadneho trafa) skrabance na celnim panelu.

Pospa Pospa

Přidáno: 3. prosince 2018

• Funkce (Spotify, Chromecast, atd.)
  • Kvalita zvuku
  • 4K, HDR, několik HDMI vstupů
  • Automatické nastavení zvuku pomocí přiloženého mikrofonu
  • Při připojení přes Bluetooth je audio zpožděno o cca 2600ms.
  • Volal jsem na podporu Pioneer a prý se s tím nedá nic dělat.

Je to můj první AV receiver a jsem s ním spokojen. Jediné co mi vadí je ta dlouhá odezva audia při připojení přes Bluetooth. Díky tomu je to naprosto nepoužitelné při sledování filmů, nebo hraní her, takže svůj noťas musím připojit přes kabel. A přitom u mých levných sluchátek z číny není odezva žádná, ani u bluetooth speakeru.
Z toho důvodu jsem ubral jednu hvězdičku, ale pokud bych připojení přes bluetooth nepotřeboval (nebo jej používal čistě na poslech hudby), tak je to na jasných 100%.
S reprosoustavou JAMO S 809 HCS a subwooferem JAMO S 810 funguje parádně.

Onkyo TX-NR676E

Onkyo TX-NR676E

vancako@gmail.com vancako@gmail.com

Přidáno: 30. listopadu 2018

• S repro jamo s 807, nehraje spatne
  • Potenciometr od volume je osazen mimo oso a smajda.
  • Katastrofa je hdmi cec.... nejsem schopny to nastavit, aby mi na jeden ovladac chodilo vse...

Yamaha HTR-4069

• Přesně podle očekávání

Ověřený zákazník K24.cz Lida Mod

Přidáno: 25. listopadu 2018

Zakoupeno v K24.cz

• Vše co potřebuji mám v jednom

Ověřený zákazník MALL.CZ Petr

Přidáno: 21. listopadu 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

Super funkce a kvalita za dobrou cenu.
Oceňuji množství zvukových nastavení.

Přidáno: 21. listopadu 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

• krásné zařízení se vším potřebným

Pioneer VSX-330

Yamaha RX-V483

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: 14. listopadu 2018

Zakoupeno v Electro World

• Kvalitní zvuk (i produkt celkově - ocenění EISA)
  • Internetová rádia - naprostá bomba, nepřeberné množství stanic z celého světa (samozřejmě včetně českých) v digitální kvalitě, které lze filtrovat až na úroveň měst; zašuměné FM již na receiveru vůbec neposlouchám:-)
  • Hudební služby včetně Spotify
  • Bohaté možnosti nastavení zvuku - prostorové režimy, vylepšení zvuku komprimovaných nahrávek, ekvalizér...
  • HD audio (Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio...), výborný zvuk Dolby Digital Plus z Netflixu:-)
  • HDMI s podporou 4K, ARC (zpětný zvukový kanál) a CEC (jednotné ovládání přes HDMI)
  • Připojení k internetu kabelem i WiFi
  • USB port a streamování ze sítě s podporou mnoha zvukových formátů a Bluetooth
  • Všechny repro-svorky šroubovací (pojmou i tlustší kabel) a s podporou banánků
  • Nepodporuje novější formáty prostorového zvuku Dolby Atmos a DTS:X (zvládnou až vyšší modely), mně osobně však nechybí

Přidáno: 10. listopadu 2018

• výkon
  • kvalitní návod
  • připojení
  • doplnění 2 kanálového zvuku na 5+1
  • tuner pouze FM (nemá DAB a AM)
  • základní model za poměrně vysokou cenu

Pokud chcete investovat do recieveru, tak je lepší si 20% připlatit a budete mít mnohem více funkcí. Zboží jsem vrátil a pořídil si vyšší model.
Jinak jsem se zvukovým projevem recieveru velmi spokojen. Návod je velmi precizně přeložen a srozumitelný.

Přidáno: 9. listopadu 2018

• celkem jednoduché ovládání

Yamaha R-N803

Yamaha R-N803

Ověřený zákazník yamaha-shop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. listopadu 2018

Zakoupeno v yamaha-shop.cz

• vysoká všestranná konektivita v rámci kvalitního hifi zesilovače
  • zatím nevidím
  • nevím

zvládne s přehledem BW 683-S2

Pioneer SX-20DAB

Pioneer SX-20DAB

lesa petr lesa petr

Přidáno: 3. listopadu 2018

• ./ cena - pokud by byl OK, / jinak třetinov /.
  • ./ citlivost tuneru FM i DAB
  • ./ pracujete jen s DO - jsou tam všechny funkce, které u jiných
  • přístrojů nejsou běžné !!!!
  • ./ funkce suround - v podstatě rozšíření stereo báze
  • ./ dobrá směrovost a rozpoznání hudebních nástrojů.
  • ./ kvalitní cz návod
  • ./ šumí - v obou kanálech - od hlasitosti 1 - 80 stejně silně
  • ./ nedynamický zvuk s porovnáním rec.Onkyo 9220 - 24 roků
  • starý.
  • ./ chybi loudnees
  • /. jiný typ a rozměr antenního konektoru.

Počáteční nadšení pomalu upadalo. Zvuk byl jakoby zastřený, pložší a při nastavení nulových korekcích chyběly basy i výšky. A při nízkých hlasitostech funkce loudnees chybí. Oceńuji citlivost tuneru DAB, Na přiložený drát - anténu naladil vysílač z Katovic - skoro 70 km. Na stejný drát naladil FM Slovensko 1 z Ziliny - 130 km - sice v monu, ale byla tam.Na šum v obou kanálech jsem narazil v podstatě náhodou - skončilo přehrávání CD. Šum se zvyšuje, pokud aktivujete volbu Suround - pokud vypnete korekce, tak šum poklesne. Silnější je v levém kanálu. Pokud dáte hlasitost na 0, zmizí ůplně. No možná je to jen vadným /Čína/ kusem. Výrobek se hodí na podružný poslech. Srovnávat mohu jen z rec. ONKYO 9220, je sice 24 roků starý, ale rozhodně zvukově o třídu lepší. Chtěl jsem změnu - zejména pro DAB vysílání. A nevyšlo to.

Ověřený zákazník AVcenter.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. listopadu 2018

Zakoupeno v AVcenter.cz

• Kvalitní zvuk.
  • V některých případech značně nepřesný návod, dálkové ovládání by bylo možné vylepšit.

Nastavení funkcí a ovládání: Složité

YAMAHA R-S202

Ověřený zákazník MALL.CZ josef

Přidáno: 23. října 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

Zatím ho mám krátce, ale na první poslech v této cenové kategorii vynikající stroj. Zvuková kvalita pro domácí použití naprosto bezvadná. Ve srovnání s dosud používaným zesilovačem o kategorii výše. Zřejmě bude příležitostně použit i pro ozvučení větších prostor. Citlivost anténního vstupu dostačující. Anténní vstup je i mechanicky na úrovni profesionální techniky. Ovládání logické. Dálkové ovládání je bonusem. Design čelního panelu vynikající. Čistý styl s logickým uspořádáním bez zbytečných "hejblátek" a blikátek na efekt. Rozhodně doporučuji každému zájemci o kvalitní audiokomponenty.

Nastavení funkcí a ovládání: Velmi intuitivní
Yamaha RX-S602

Yamaha RX-S602

Ověřený zákazník LepšíZvuk Ověřený zákazník

Přidáno: 19. října 2018

Zakoupeno v LepšíZvuk

• Technicky splňuje pozadavky na moderni síťový rcvr pro steemovani hudby, ma DAB+ a výhodné slim provedení.