Nejnovější recenze ze sekce AV přijímače

Ověřený zákazník CinemaShop Thomasíno

Přidáno: 11. února 2024

Zakoupeno v CinemaShop

Musí se správně nastavit a propojit, aby vám při každém spuštění nezapínala i televize, nebo naopak, aby se při spuštění televize nezapínal i receiver, pokud to ovšem někdo takto nechce. Chce to vyzkoušet. Jinak vše v pohodě, zvuk perfekt, bluetooth drží dobře. Jinak jsem produkt koupil proto, že již doma mám mikro audio Onkyo a cena byla tak akorát, zvlášt když mě prodávající dal na nový receiver 1000,- Kč slevu oproti ostatním obchodům a navíc přibalil 10K kabel 1,5 m HDMI.

Denon DRA-900H

Denon DRA-900H

Ověřený zákazník Alza.cz Jirka

Přidáno: 29. ledna 2024

Zakoupeno v Alza.cz

Ve všem splnil mé očekávání

ONKYO TX-NR7100

ONKYO TX-NR7100

Ověřený zákazník CinemaShop Ověřený zákazník

Přidáno: 23. ledna 2024

Zakoupeno v CinemaShop

• Skvělý receiver s nejnovějšími funkcemi
  • DAB+ tuner
  • Super zvuk, zejména v PureAudio módu
  • Podporuje všechny audio i HDMI standardy
  • 8K, všechny HDR standardy, VRR, 4K ve 120Hz, eARC, ...
  • Pěkný tradiční ONKYO design

Ověřený zákazník HifiObchod.cz Péťa

Přidáno: 22. ledna 2024

Zakoupeno v HifiObchod.cz

• Bez českého návodu

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 20. ledna 2024

(naposledy upraveno 20. ledna 2024)

• Koupeno:Lux-elektronika Zlín r. 2020
  • Marantz NR1200+Marantz CD6007 za super cenu 22000kč
  • Zvuk je opravdu kvalitní,s konektivitou Televize LG OLED55C31 už no problémo!
  • Používám repro Whafedale tří pásmový bassreflex+ Dvoupásmový basreflex a to nemá chybu:-))Super přednes včetně tv zvuku . Pro srovnání k TV jsem použil LG SC9S ale nesrovnatelné .
  • Sluchátka bluetooth taky v pohodě ,ale mohla by být vyšší hlasitost. Používám Marshall 1 generaci a Sennheiser Momentum.
  • K strému používám Tidal ve studiovém provedení a k CD používám Marantz CD6007.
  • Prostě opravdu zážitek, přesné a mohutné basy super středy a famozní výšky.
  • Marantz NR1200 v kombinaci repro Whafedale tří pásmový bassreflex+ Dvoupásmový basreflex jsem použil na oslavě asi 150 m čtverečních a perfektní:-))
  • U mě konektivita prakticky u všeho no problémo.
  • Přehrávač médií s připojením USB: waw, flac,
  • Skvěle si rozumí mobilní aplikace systém HEOS
  • Propojení s TV. Samsung z rv.2012 problematické. Slabší zvuk ve sluchátkách přes bluetooth ,ale dostatečný.
  • Stejný systém používá Televize LG OLED55C31 kde hlasitost je už v pohodě a na výtečnou
  • Přenos přes( ARC HDMI) u reproduktorů je u Televize LG OLED55C31 je paradoxně slabší něž u TV. Samsung, ale dost dostatečná.
  • Podle dalších recenzentů se mně zdá, že každý kus je laděný originál!
  • Menu není v češtině
  • Orientace pro netechnické tipy-katastrofa:-((

Poskytují naprosto nádherný hudební zážitek všech žánrů, kdy jsou bezpečně definovány velmi přesně hudební detaily.
K strému používám Tidal ve studiovém provedení a k CD používám Marantz CD6007.
Pravdou je že ,reproduktory jsou tou nejdůležitější věcí na kvalitní přenos hudby a až tahle kombinace čtyř reproduktorů a jejich experimentování mě dovedla k maximální spokojenosti.

Ověřený zákazník Alza.cz Nico

Přidáno: 16. ledna 2024

Perfect receiver !

Ověřený zákazník AB COM CZECH Eiffel25

Přidáno: 7. ledna 2024

(naposledy upraveno 7. ledna 2024)

Zakoupeno v AB COM CZECH

Produkt nemá český manuál,takže pro člověka,který nezná perfektně anglicky je k prdu.

Marantz NR1510

Marantz NR1510

Ověřený zákazník Salony Denon Ověřený zákazník

Přidáno: 7. ledna 2024

(naposledy upraveno 7. ledna 2024)

Zakoupeno v Salony Denon

• Vynikající zvuk. Perfektní přijímač. Dík.
Denon AVR-X1800H

Denon AVR-X1800H

Ověřený zákazník Salony Denon Honza

Přidáno: 5. ledna 2024

Zakoupeno v Salony Denon

Poměr cena a co dostanu.

Ondřej Špelda Ondřej Špelda

Přidáno: 26. prosince 2023

(naposledy upraveno 30. ledna 2024)

• Obstojná kvalita zvuku
  • Obstojný vzhled
  • Bluetooth
  • WiFi - připojení k internetu
  • Šroubovací repro konektory
  • HDMI CEC
  • Podrobný český návod
  • Nulová možnost vlastní úpravy zvuku - EQ v případě aktivace Audyseey
  • V případě prostorového zvuku dialogy pouze v předních repro - dialogy v zadních repro pouze při MultiChannel Stereo
  • Ovladač působí poněkud levným dojmem
  • Není k sehnání stříbrná varianta

Zdejší recenze na tento model pouze velmi strohé a všechny na 100%, tak jsem se rozhodl doplnit i mou zkušenost. Nepovažuji se za vysoce náročného uživatele s pohledu zvuku, ale spíše za středního. :)
Odešel mi bohužel původní AV Receiver Pioneer VSX-917 (cca 15 let starý) se kterým jsem byl max. spokojen.
Hledal jsem náhradu za stávající AV Receiver v rozumné ceně. Podmínka byla všechny šroubovací konektory repro, což k mému údivu rozhodně není vůbec běžným standardem (proč?). S nákupem tohoto modelu NEjsem vyloženě NEspokojen, ale čekal jsem od tohoto AV Receiveru poněkud více.
Zvuk je poměrně čistý (možná i čistší než původní Pioneer), ale co mi opravdu velmi chybí, je možnost vlastního doladění zvuku v podobě Equalizeru apod., která v případě aktivace Audyssey není vůbec možná!!! Nechápu proč pak nejde EQ? Logicky bych si chtěl zvuk přeci doladit, dle svých preferencí.
Nastavení jsem provedl s pomocí mikrofonu a funkce Audyssey. Pokud aktivujete tuto možnost místo Manuálu, Receiver si nastaví zvuk po svém a některé funkce pak nejsou vůbec aktivní. EQ je pouze v Manuálním režimu mimo Audyssey, ale v Manuálu pak zase nejdou jiné funkce. Manuál jsem zatím nezkoušel - možná někdy až bude čas.
Zvuk bych na můj vkus ubral více v oblasti středů a naopak přidal mnohem v oblasti basů, což ale NEMOHU!!! Po dokončení Audyssey byl zvuk na mě poměrně tragický a mdlý, ve srovnání s přechozím Pionneerem, což mě tedy dost překvapilo a vyděsilo. Postupným nastavováním všech možných aktivních funkcí při Audyssey, jsem zvuk dostal na pro mě použitelný, ale vyloženě spokojen tedy opravdu nejsem! Pioneer měl funkci Sound Retriever a zvuk pak byl takový hutný a "šťavnatý". Zde je zvuk čistý, ale chybí mi ta "šťavnatost".
Chybí mi také pro mě více použitelných možností prostorového zvuku. Dialogy filmu či z TV v případě prostorového zvuku jsou přehrávány POUZE v předních repro!!! Nelze si toto alespoň trochu upravit i na zadní, což opět absolutně nechápu proč. Zvuk v Dolby PL je pěkně prostorový to musím nechat, i když na můj vkus do něj Receiver možná až moc zasahuje. Pro mě ze všech prostorových zvuků je použitelný pouze Dolby PL Music, zbytek pro mě moc nepoužitelný. Při TV se zvuk přepne automaticky na DD a opět dialogy pouze vpředu a ještě velmi málo slyšitelné. Přepnul jsem si to na All channel Stereo, abych ty dialogy rozumněji slyšel. Nastavení si to sice nějak pamatuje, ale ne vždy se to přepne na All ch Stereo. Zřejmě se to mění dle TV kanálu a závisí to na výstupu signálu z konkrétního TV programu.
Super je funkce HDMI CEC, zapnu TV (Philips 55OLED857) zapne/vypne se Receiver a hlasitost ovládám TV ovladačem.
Pokud jste spíše na zvuk klasický čistý "strohý", tak asi nebudete mít problém, já mam ale raději hutný, šťavnatý s bassy, což tento Receiver podle mě moc nesplňuje. Bohužel Pioneer se šroubovacími konektory byl až za cca 18tis. (cože?) což bylo pro mě za Receiver opravdu už moc.
Super je připojení BT, WiFi, int. rádio a hromada funkcí, které ale já zase moc nevyužiji.
Ovladač působí na mě trochu obyčejným a "levným" dojmem, ale využívám naštěstí hlavně ten z TV.
Super je český a podrobný návod.
Za mě dávám 70-75% a to hlavně protože si nemohu zvuk upravit ke svému obrazu a dialogy jsou v případě prostorového zvuku pouze vpředu. Jinak bych dal asi více.

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. prosince 2023

• Dostačující výkon
  • Dostatek Hdmi vstupů a výstupů
  • Dostatek analog vstupů
  • Phono vstup
  • Smart AVR
  • Spárování s aplikací často vypadává
  • Stává se, že se po cca 2 minutách AVR sám vypne, po opětovném zapnutí už drží (pokud se bude nadále opakovat, nebo stupňovat četnost tohoto, budu reklamovat)
  • Na DAB rádio i přes zapojení na anténu nic nenaladím, přitom na FM některé stanice hrají perfektně čistě.
  • Pouze 1 optický a 1 koaxiální vsup

AVR jsem pořídil jako náhradu za Sony Str 520, je znatelný větší výkon, zvuk je i při nižší hlasitosti dynamičtější a při vyšší hlasitosti čistější. Oceňuji mnozství Hdmi a analogových vstupů, na druhou stranu digitální 1 koaxiální a 1 optický vstup je trochu málo. Na AVR za 20k jsem očekával, že vše (nastavení a funkčnost) poběží jak na drátkách, což se nestalo. Celkově jsem ale spokojen, zvuk z něj je super a ostatní se doladí.

Ověřený zákazník Elektrochram Josef

Přidáno: 13. prosince 2023

Zakoupeno v Elektrochram

• hodně muziky za dobrou cenu
  • zatím žádná nevýhoda
  • reciver se vším co jsem chtěl

jenom komplet manual v CZ není ale dá se stahnout na netu

Yamaha RX-V4A

Yamaha RX-V4A

Ověřený zákazník HifiObchod.cz Jiří

Přidáno: 11. prosince 2023

Zakoupeno v HifiObchod.cz

Vcelku pohodové nastavení, jediná chyba že nelze zasunout banánky reproduktorů, "samec" konektor na anténu (koaxiální( měl jsem opačný

Ověřený zákazník CinemaShop Aleš Málek

Přidáno: 29. listopadu 2023

• V kombinaci s Canton repro příjemný zážitek

Ověřený zákazník Alza.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 27. listopadu 2023

(naposledy upraveno 27. listopadu 2023)

Zakoupeno v Alza.cz

• Za cenu 12700,-Kč to asi nebyl špatný nákup, ale není to žádná hitparáda.
  • Šikovná automatická kalibrace.
  • Široké možnosti nastavení zvuku
  • Ovládání přes aplikaci
  • Podání zvuku je slušné
  • Grafické provedení menu je poplatné minulému století.
  • V menu schází čeština
  • Přiložený návod k obsluze je prostě katastrofa, ten je naprosto k ničemu. Na řadu nastavení a funkcí jsem musel přijít metodou pokus - omyl, což je vzhledem k prodávanému produktu dost nechutné.
  • Ovládání přes aplikaci je sice přínosem, ale funkčnost je dost diskutabilní. V řadě ovládání aplikace vyskakuje, často je problém, aby mobil přes Wi-Fi zařízení našel. Logika ovládání je dost chaotická.

Ověřený zákazník Salony Denon KodloN

Přidáno: 27. listopadu 2023

Zakoupeno v Salony Denon

• dobrý poměr cena / vlastnosti (zakoupeno v akci za necelých 13 tis)

Chce to věnovat čas kalibraci, provést ji třeba i vícekrát po sobě a porovnat výsledky. Díky "presetům" lze předchozí výsledek nastavení uložit a porovnat. AVR se pak za pečlivost odmění výborným zvukem. Funkci "Dynamic EQ" doporučuji zapnout, ale zároveň si pohrát s nastavením "Reference Level Offset". Při výchozím offsetu 0dB je při nižších hlasitostech hudba trochu přebasovaná. Offset 0dB se hodí spíše jen pro filmy.

Ověřený zákazník Alza.cz Josef

Přidáno: 20. listopadu 2023

(naposledy upraveno 20. listopadu 2023)

Zakoupeno v Alza.cz

Zboží zapojeno odzkoušeno, den den odesláno, vráceno, nefunkční. Neustále se restartoval. Místo denon jsem připlatil za yamahu a to je jiny level.

Denon AVR-X2800H

Denon AVR-X2800H

Ověřený zákazník Salony Denon Radek

Přidáno: 16. listopadu 2023

Zakoupeno v Salony Denon

• Naprostá spokojenost, prostor je vyplněn zvukem opravdu všude :-)

Ověřený zákazník Alza.cz havlik1

Přidáno: 13. listopadu 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• Výrobek splňuje papírově vše co jsem vyžadoval ale viz nevýhody. Internetová radia se skvěle ovládají i přes mobil.
  • Připojení CD přehrávače jak přes optiku, tak přes analog cinch nefunguje, res. se po pár sekundách až cca 5-ti minutách vypnul zvuk. Eco režim na to neměl vliv a museli jste znovu aktivovat volbu vstupu na přístroji. I mobil připojený přes cinch dělal to samé, tzn. vada stroje nebo vlastnost? HDMI fungovalo normálně. Radio zejména DAB je proti recieveru Yamaha u stejné antény a na stejném místě méně citlivý. Přístroj vrácen v rámci 14-ti dní, protože DENON servis po telefonu Vám nepomůže, technika Vám nedají a opakují dovezte to,pošlete to. Škoda, byl koupen za výhodných 12990Kč, chtěl jsem mít 2 recievery.
Marantz Cinema 60 DAB

Marantz Cinema 60 DAB

Ověřený zákazník Salony Denon Ověřený zákazník

Přidáno: 13. listopadu 2023

(naposledy upraveno 13. listopadu 2023)

Kvalitní zvuk, a pro mě důležité funkce například podpora AirPlay 2

Zobrazuji 21 - 40 ze 500 recenzí 1 [ 2 ] 3 4 5...25