Nejnovější recenze ze sekce AV přijímače

Marantz NR1608

Marantz NR1608

Ověřený zákazník Extreme Digital Zrt. Ověřený zákazník

Přidáno: 11. dubna 2018

Zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

• není návod v ČJ

Dvě hodiny jsem se trápil s nastavením, při výběru jazyka se přehrávač vždy kousnul, pak jsem ho dal do jiného hdmi portu a vše proběhlo bez problému

Přidáno: 8. dubna 2018

Zakoupeno v OKAY.cz

• velmi kvalitní SRC, intuitivní ovládání, výborný ovladaš

Slabší mobilní aplikace pro ovládání přes Bluetooth
Příliš strohá. Zaměřená na přehrávání skladeb.
Chybí podrobnějí nasravení,

Yamaha RX-V481

Yamaha RX-V481

Přidáno: 5. dubna 2018

(naposledy upraveno 1. května 2018)

Zakoupeno v MALL.CZ

Nefunkční automatické vyhledávání stanic a uložení do paměti.

Yamaha R-N303

Yamaha R-N303

Ověřený zákazník hifi24 Filip Melík

Přidáno: 3. dubna 2018

(naposledy upraveno 3. dubna 2018)

Zakoupeno v hifi24

• Hraje jak z marcipanu
  • Spousta funkci
  • Wifi konektivita
  • Nema phono vstup

Je trochu trapas, ze tenhle receiver se deli na evropskou a americkou verzi. Problem evropske verze je, ze nema phono vstup, coz se clovek dozvi az po peclivem prostudovani navodu na webu vyrobce. Misto phono vstupu je tam pro evropskou verzi linkovy vstup. Nastesti jse se podival do navodu na webu jeste pred koupi, takze jsem vedel do ceho jdu, ale casto jsem se setkaval s tim, ze prodejci uvadi, ze phono vstup zesilovac ma, takze bacha na to pokud nemate gramec s linkovym vystupem, nebo externi predzesilovac.

Jinak hraje to solidne, vykonu na domaci poslech to ma az az a je to nabity funkcema. Prehravani spotify, prehravani z NAS (sitoveho uloziste) frci bez problemu. Receiver se da ovladat aplikaci z mobilu, takze to je taky velika krasa. Zesik ma dva vystupy na repraky, takze muzete mit jedny repraky v mistnosti se zesilovacem a druhe treba v kuchyni a pak prepinat kam to bude hrat, coz je cool (jenom bacha, zatim to nejde prepnout pres mobilni aplikaci). Jednoznacne doporucuju koupi. Ja jsem ho navic poridil za krasnou cenu 8600 misto 11000, protoze jsem si nastavil na heurece hlidani ceny ;]

Onkyo TX-RZ810

Onkyo TX-RZ810

Přidáno: 1. dubna 2018

Zakoupeno v Luxusní-elektronika.cz

• skvělý zvuk, síťové funkce

Pioneer VSX-832

Pioneer VSX-832

Ověřený zákazník Timkutil.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. března 2018

Zakoupeno v Timkutil.cz

Výborný poměr výkon cena, kvalitní silný zvuk.

Yamaha HTR-4071

Yamaha HTR-4071

Přidáno: 24. března 2018

• chybí český manuál

Yamaha R-N402

Yamaha R-N402

Přidáno: 21. března 2018

• Dobrý zvuk.A dobrý je za 3,protože můj deset let starý receiver Panasonic má lepší.Ale mám opravdu špičkové repro a kabely.Možná jsem měl zkusit něco dražšího:-)Vynikající příjem DAB+(centrum Českých Budějovic),skvělý zvuk do sluchátek,dostatečné množství vstupů,dobrý,ale pomalý internet(dlouhá doba po zapnutí,než začne hrát net radio.)Jednoduché nastavení WIFI,Bluetooth,serveru atd.Přehraje to bez nějakých errorů muziku opravdu ze všeho. Vynikající mobilní aplikace.Lepší než ovládat receiver DO.
  • Možnost doladění hlasitosti u jednotlivých vstupů.
  • DO je tragické.Mrňavá tlačítka a ještě mrňavější popisky na šedém pozadí černě!
  • Miniaturní čelní displej s malým textem
  • Chybí český návod.Dovozce ho nesmyslně doporučuje stáhnout na svých stránkách.
  • Bez toho nemáte šanci na přístroji cokoliv nastavit.
  • Některé odstavce v návodu jsou dost nesrozumitelné.Chybí postup nastavení až do konce a potvrzení.Třeba reset přístroje.

Dálkové ovládání je tragické.Šedivá nevzhledná hranatá nestvůra,vypadající jak ropný tanker.Pitomě se drží v ruce,nejdůležitější tlačítka ovládání hlasitosti jsou umístěná tak,že si člověk vyvrátí palec a tlačítka posunu skladby jsou tak hloupě dole,že musíte vzít DO do jedné ruky a druhou pak mačkat malinkaté čudlíky.Popisky jsou tak miniaturní,že v šeru jsem musel nastavit DO ke světlu abych je přečetl.Rozmístění tlačítek je nepochopitelně blbě.Chybí tlačítka s čísly,takže přepnout stanici FM třeba z předvolby 2 na 22 znamení dvacetkrát zmáčknout tlačítko se šipkami doprava.Ale půl DO je zaneřáděno tlačítkami vstupů.Proč?Na ty by stačilo přeci tlačítko se šipkami.Kolikrát denně přepínáte vstupy.
Na to jak je čelní panel veliký je displej nepochopitelně malý.Aby se tam vešly veškeré informace jsou písmenka tak malá,že přečtete jen název stanice,případně běžící text s názvy skladeb.A možnost nastavit displej tak ,aby se postupně zobrazovaly informace o stanici a názvu přehrávané skladby není.Buď se ukazuje stanice nebo čas nebo skladba atd.Pokud vás tyto informace zajímají znamená to neustále mačkat DO,nebo aplikaci na mobilu.Tlačítka na panelu jsou opět mrňavá s drobnými popisky.Ale čert to vem,tolikrát zase k přístroji člověk cestu nemá.
Pokud se rozhodnete pro koupi tohoto stroje,trvejte na plnohodnotném českém obrázkovém návodu.To co dodává dovozce je jen popis jednoduchého zapojení repráků a odkazy na všemožné weby, kde si máte informace najít! S tím nemáte šanci naladit ani rádio.A i přes to,že je v různých obchodech uváděno možnost zapojení repro Bi-Amp je v návodu uvedeno jen Bi-Wired.A nikde v menu se to nemusí přepínat.A to je podezřelé,protože u mého starého AV receiveru je Bi-Amp možnost a v nastavení se tato volba musí zapnout.
Receiver jsem vrátil.Nekomfortnost ovládání a chybějící pocit nadšení z o deset let modernějšího stroje mě přesvědčila o setrvání u mého starého AV Panasonic.
Ale i přes to dávám 80%.Zvuk to má dobrý,a množství ostatních funkcí mě zaujalo(DAB+,
Net radio,server,Bluetooth,USB)
A ještě jednou.Opravdu jednoduché a intuitivní ovládání přístroje pomocí mobilu.DO můžete vyhodit:-)

Přidáno: 18. března 2018

• vynikající zvuk
  • nemám, snad jen pro využití všech možností být tecnicky zdatný

Yamaha HTR-3071

Yamaha HTR-3071

Přidáno: 18. března 2018

• Perfektní zvuk

Onkyo TX-8150

Onkyo TX-8150

Přidáno: 17. března 2018

• Enjoyable, spacious, full-bodied sound
  • Agile rhythm and good dynamics
  • Plenty of detail
  • Excellent spec list
  • Easy to use
  • The digital and phono inputs could be more expressive and dynamic
  • Design could be more special

Everything about the Onkyo TX-8150 is practical and functional. While that’s a godsend for a streaming product, that alone doesn’t get this Onkyo the full five stars.

Přidáno: 16. března 2018

• Jsem spokojen jak hrají s repro, zvuk čistý, výrazné basy. Snadné ovládání, žádný zbytečnosti. Dálkové ovládaní. Fm rádio. Bluetooth jsem zatím nevyužil a asi budu minimálně využívat.
  • Nenašel jsem kolik se vejde maximální průměr reproduktorových kabelů do svorek, 4mm jak mám se nevejdou musím je seřezat!! Hlasité a tvrdé cvakání čudlíků na předním panelu. Hodně lehké ovládání ale za cenu je fajn že je. Návod není v češtině. Vyrobeno v Malajsii a né v Japonsku.

Za peníze i pro chudší který zajímá hudba dobrý výběr.

Onkyo TX-NR676E

Onkyo TX-NR676E

Přidáno: 13. března 2018

Zakoupeno v Luxusní-elektronika.cz

• nebyl přiložen český manuál

Přidáno: 12. března 2018

Zakoupeno v Luxusní-elektronika.cz

Funguje tak, jak potřebuji.

Přidáno: 12. března 2018

Zakoupeno v Luxusní-elektronika.cz

• Jednoduše dostupná internetová rádia Pro spuštění oblíbeného streamu stačí jeden klik na přednastavené tlačítko.

Přidáno: 8. března 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

Jsem důchodce, produkt jsem si vybral sám pro jeho přijatelnou cenu, pro mne vyhovující parametry,a jednoduchou obsluhu. Mně plně vyhovuje.
Pozn. Mám YAMAHA R-S202D

Přidáno: 7. března 2018

Zakoupeno v OKAY.cz

• moderní receiver se spoustou možností připojení a který přelouská kde jaký formát, nejlépe nahlédnout do manuálu, je toho totiž dost hodně

Denon AVR-X1400H

Denon AVR-X1400H

Přidáno: 7. března 2018

• Dobrá kvalita zvuku, pěkný vzhled, dostatek konektorů (slotů). Kalibrace zvuku funguje perfektně. Ovládání celého zařízení přes mobil. Heos taky docela ujde.
  • Cena.
  • Odfláknuté menu (setup).

Doporučil bych každému. Nezapomeňte, že bez dobrých repráků super zvuk nevykouzlíte.

Přidáno: 6. března 2018

Zakoupeno v Luxusní-elektronika.cz

• Dělá to co má, snadné zapojení.
  • Český návod v omezené verzi, plnohodnotný pouze na webu.

Přidáno: 3. března 2018

Zakoupeno v Luxusní-elektronika.cz

Náhrada za analog zesilovač. Mnoho nastavení zvuku. Přesně to, co jsem od tohoto receiveru čekal. Výkon 2x80W 6ohm dostačující pro 100W(ns-777) sloupy s rezervou.

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]