Nejnovější recenze ze sekce AV přijímače

Yamaha R-N803

Yamaha R-N803

Ověřený zákazník yamaha-shop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. listopadu 2018

Zakoupeno v yamaha-shop.cz

• vysoká všestranná konektivita v rámci kvalitního hifi zesilovače
  • zatím nevidím
  • nevím

zvládne s přehledem BW 683-S2

Pioneer SX-20DAB

Pioneer SX-20DAB

Anonym Anonym

Přidáno: 3. listopadu 2018

• ./ cena - pokud by byl OK, / jinak třetinov /.
  • ./ citlivost tuneru FM i DAB
  • ./ pracujete jen s DO - jsou tam všechny funkce, které u jiných
  • přístrojů nejsou běžné !!!!
  • ./ funkce suround - v podstatě rozšíření stereo báze
  • ./ dobrá směrovost a rozpoznání hudebních nástrojů.
  • ./ kvalitní cz návod
  • ./ šumí - v obou kanálech - od hlasitosti 1 - 80 stejně silně
  • ./ nedynamický zvuk s porovnáním rec.Onkyo 9220 - 24 roků
  • starý.
  • ./ chybi loudnees
  • /. jiný typ a rozměr antenního konektoru.

Počáteční nadšení pomalu upadalo. Zvuk byl jakoby zastřený, pložší a při nastavení nulových korekcích chyběly basy i výšky. A při nízkých hlasitostech funkce loudnees chybí. Oceńuji citlivost tuneru DAB, Na přiložený drát - anténu naladil vysílač z Katovic - skoro 70 km. Na stejný drát naladil FM Slovensko 1 z Ziliny - 130 km - sice v monu, ale byla tam.Na šum v obou kanálech jsem narazil v podstatě náhodou - skončilo přehrávání CD. Šum se zvyšuje, pokud aktivujete volbu Suround - pokud vypnete korekce, tak šum poklesne. Silnější je v levém kanálu. Pokud dáte hlasitost na 0, zmizí ůplně. No možná je to jen vadným /Čína/ kusem. Výrobek se hodí na podružný poslech. Srovnávat mohu jen z rec. ONKYO 9220, je sice 24 roků starý, ale rozhodně zvukově o třídu lepší. Chtěl jsem změnu - zejména pro DAB vysílání. A nevyšlo to.

Onkyo TX-8270

Onkyo TX-8270

Ověřený zákazník AVcenter.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. listopadu 2018

Zakoupeno v AVcenter.cz

• Kvalitní zvuk.
  • V některých případech značně nepřesný návod, dálkové ovládání by bylo možné vylepšit.

Yamaha R-S202

Yamaha R-S202

Přidáno: 23. října 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

Zatím ho mám krátce, ale na první poslech v této cenové kategorii vynikající stroj. Zvuková kvalita pro domácí použití naprosto bezvadná. Ve srovnání s dosud používaným zesilovačem o kategorii výše. Zřejmě bude příležitostně použit i pro ozvučení větších prostor. Citlivost anténního vstupu dostačující. Anténní vstup je i mechanicky na úrovni profesionální techniky. Ovládání logické. Dálkové ovládání je bonusem. Design čelního panelu vynikající. Čistý styl s logickým uspořádáním bez zbytečných "hejblátek" a blikátek na efekt. Rozhodně doporučuji každému zájemci o kvalitní audiokomponenty.

Yamaha RX-S602

Yamaha RX-S602

Ověřený zákazník LepšíZvuk Ověřený zákazník

Přidáno: 19. října 2018

Zakoupeno v LepšíZvuk

• Technicky splňuje pozadavky na moderni síťový rcvr pro steemovani hudby, ma DAB+ a výhodné slim provedení.

Yamaha RX-D485

Yamaha HTR-2071

Yamaha HTR-2071

Miloslav Miloslav

Přidáno: 16. října 2018

(naposledy upraveno 23. března 2019)

• jednoduchý
  • výkonný
  • levný .
  • Základní manuál dost jednoduchý a moc se z něho nedozvíte
  • Ale dá se ze stránek
  • http://www.yamaha-hifi.cz... stáhnout s podrobným návodem nastavení.
  • Dálkové ovládání nemá číselná programová tlačítka

Je to základní model ,přesto za svými bratříčky vyšších modelových řad o moc nezaostává. Bluetooth, wifi internet.rádio nebo streamování nepotřebuji. Pro použití na domácí kino bohatě stačí. I přednastavené zvukové režimy jsou Ok . Nebo se dá zvuk nastavit ekvalizérem dle potřeb. kupoval jsem na jaře v MALL za 4999.Kč. Nastavení přes HDMI a připojené obrazovce je velmi snadné. Horší je to bez obrazovky protože displej za denního světla hůře čitelný. Přivítal bych alespoň jeden USB vstup a číselná tlačítka na D.O. na přímou volbu uložených rozhlasových stanic Jinak je to solidní přístroj dobře zpracované konstrukce a kdo nehledá extra vychytávky , tak bude spokojen. Velká výhoda je že se může připojit subwoofer aktivní, nebo i pasivní. Nevím jak u koho? Ale mě se zapne i vypne současně s televizí. .Možná taky záleží na typu televize. A na receiveru tlačítko scene s označením TV zapne i televizi

Pioneer VSX-S520D

Pioneer VSX-S520D

Přidáno: 11. října 2018

• AP Receiver je úzký, vleze se domalé poličky
  • wifi připojení, možnosti internetových radií
  • možnost propojení TV nebo PC (pokud je TOSLINKEM vybaven) s optickým kabelem
  • remote aplikace na mobilním telefonu je super
  • dleší dobu mi trvalo připojení do sítě, ale nakonec se povedlo
  • asi menší výkon, ale do obývacího pokoje 25m2 mi naprosto postačuje

Harman Kardon AVR 161S

Harman Kardon AVR 161S

Anonym Anonym

Přidáno: 30. září 2018

• Lahke ovladanie a nastavenie (podla recenzii udavaju ze dialkove ovladanie nieje jednoduche, no mne vyhovuje, nakolko si nemusim zapinat TV , alebo monitor na to, aby som spravil ake kolvek nastavenie)
  • Skvely a cisty zvuk a spolupraca s mojimi 5.1 JBL reproduktormi ( neveril som vlastnym usiam o kolko drtailov som prichadzal s moji starsim 14 rocnym receiverom)
  • Funkcie ako Bluetooth streaming, vTuner a Network boli hlavnym dovodom na zmenu a vsetko funguje ako ma. Dokonca ma potesilo ze vsetky slovenske stanice uz boli naladene a ja som si nastavil len pozicie na rychlu volbu.

Myslim si, ze pomer cena/ vykon/ funkcie zodpovedaju. Urcite to nieje high-end produkt, no pre prijemne pocuvanie hudby, radia a nejakeho filmu aj vo vecernych hodinach je to viac nez uspokojujuce. Hlavne sa mi rata minimalisticky design ktory nelaka mojho rocneho synka na demontaz gombikov;) (starsi receiver mi rozobral na drobne, tohto sa za dva tyzdne ani nedotkol;))

Přidáno: 24. září 2018

Zakoupeno v K24.cz

• Za málo peněz opravdu hodně muziky.
  • Snad jen, že neumí česky.

Hodnocení Receiveru od EISA Award opravdu zasloužené. Špičkově nadupaný, funkcemi nabitý a za lidovou cenu. Zvuk úžasný, konektivita bohatá, podpora 3D obrazu, ačkoliv již dneska není ve hře. O podpoře funkcí a obrazu ve 4K s HDR nemluvě. Prostě pecka. Vřele doporučuji.

Pioneer VSX-531

Marantz NR1608

Ověřený zákazník Luxusní-elektronika.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. září 2018

Zakoupeno v Luxusní-elektronika.cz

• Mnoho funkcí, Wifi atd.
  • Skvělý zvuk
  • Podpora všech zvukových kodeků, Dolby Atmos atd.

Prostě Marantz :-)

Yamaha HTR-4069

Yamaha HTR-4069

Ověřený zákazník Luxusní-elektronika.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. září 2018

Zakoupeno v Luxusní-elektronika.cz

• Kvalitní přístroj za dobrou cenu, doporučuji.

Přístroj nahradil moji dřívější Yamahu RX-V657. Umí vše, co od něj požaduji. Hodnotím jednoduché propojení všech současných zdrojů zvuku i videa pomocí HDMI vstupů, Bluetooth, Wi-Fi, USB i optimalizaci zvuku YPAO. Gramofon jsem zapojil do vstupu AUX. Nastavení funkcí a ovládání je jednoduché, přehledné a logické.

Přidáno: 20. září 2018

Zakoupeno v K24.cz

• kvalitní zvuk, velký výběr stanic, snadné nastavení

Přidáno: 20. září 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

Výměna za 8 let staré onkyo, lépe hraje + více funkcí...

Yamaha RX-A2080

Yamaha RX-A2080

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. září 2018

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Po zvukové stránce vynikající produkt. I od kritické manželky byla pochvala za skvělé dialogy.
  • Zatím nevím.

Onkyo TX-8220

Onkyo TX-8220

Přidáno: 14. září 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

Produkt splnil mé očekávání a funguje podle předpokladů. Jsem s ním spokojen.

Yamaha HTR-3072

• usb vpředu
  • podpora dolby atmo
  • bez ventilátoru
  • nemá audio výstup do BT. Lze jen z BT zařízení přehrávat
  • problémy s přenosem EDID (prý to dělá víc receiverů)
  • vypadá to, že nemá toroidní trafo (ale není to slyšet)

Dlouho jsem hledal rozumný AV receiver. Vybíral jsem ještě mezi yamaha rx-v583 a denon avr-x1500. Nakonec jsem vybral tento, kvůli lepší podpoře chrome cast.
Bohužel nemohu porovnat s jinýmy receivery, zatím jsem spokojen. Dodaným mikrofonem vám to sladí reproduktory, můžete si pojmenovat hdmi, atd. Jen škoda, že asi nejde mixovat dohromady audio vstupy. Vždy se musí vybrat jeden.
Hlavně dejte bacha, nad receiverem musí být prostor asopň 20cm (dle manuálu), aby se mohl chladit.

Onkyo TX-NR686

Onkyo TX-NR686