Nejnovější recenze ze sekce AV přijímače

Přidáno: 19. ledna 2019

Zakoupeno v MALL.CZ

za málo peněz hodně muziky
podrobný návod na internetu v češtině

Přidáno: 17. ledna 2019

• pěkně čistý zvuk, možnost nastavení vlastního grafického equalizeru-zesílení basů, design
  • po startu neumí opět spustit internetová rádia a služby-onkyo ano
  • internetové služby (spitify, dezer,... hrajou nakřáple-snad řeší servis
  • po startu si nepamatuje equalizer, musí se znova zapnout

Měl jsem dříve Onkyo TX-NR414, na kterém mi odešel HDMI board se kterým jsem mimo hlavní závadu byl maximálně spokojený. Zapnete, musíte 3x zmačknout enter než se milostivě pustí internetové rádio, oser. Těšil jsem se na tento model asi 3 měsíce a ve výsledku mě trochu zklamal. Volume na frontpanelu je velmi málo citlivé, musíte hoodně otáčet než ztlumíte na požadovanou uroven. Hlasitost ukazuje pouze v dB.
K tomu rozkřáplému zvuku ze služeb spotify apod mi řekl technik ze servisu, at to pošlu na servis, což se mi vubec nechtělo po 1 mesíci od zakoupení! U zařízení za 9 tisíc bych čekal malinko víc...

Aleš Barták Aleš Barták

Přidáno: 16. ledna 2019

• Spousta možností z čeho a jak přehrávat
  • Jednoduché nastavení a spojení s telefony iPhone
  • Spotify, Tidal Hifi (ten je trochu asi zabugovaný)
  • Celý receiver (a všechny jeho funkce) lze ovládat z telefonu
  • Krásně hraje
  • Nemá phono vstup pro gramofon (je třeba koupit gramec s předzesilovačem) - např. Audio-Technica AT-LP60USB

Za uvedenou cenu velice kvalitní kousek techniky. Hezký entry level do HiFi. Případný subwoofer se připojuje k silovému výstupu B.

Přidáno: 15. ledna 2019

Zakoupeno v MALL.CZ

Hodně muziky za rozumnou cenu.

Přidáno: 14. ledna 2019

• Opravdu velmi dobře hraje a je vybavený
  • Není české menu !!!
  • Není český manuál !!!
  • Je na stránkách výrobce pro cr ale je pod heslem takže nejde
  • vytisknout .

Škoda že světoví výrobci kašlou na malé národy .
Mohli by prodat více výrobků .
Nechápu jak to že tady nikomu nevadí , že není české menu.

Yamaha RX-V485

Yamaha RX-V485

• Hodne dobre parametry

Nechapu cenovou politiku v CR. Pres amazon.de se da sehnat za 9200 s dopravou zdarma, kdyz nejlevnejsi cena v CR je 12000 Kc.

Přidáno: 14. ledna 2019

• Vynikající zvuk z nejnovějších formátů domácího kina. Přesvědčivý zvuk Dolby Atmos, DTS Neural X, jednoduché a přesné poloautomatické nastavení, jednoduché ovládání.
  • Při poslechu z PHONO vstupu trochu ostrý až analytický zvuk, je nutné jiné, nejlépe ruční nastavení. Někdy docela dlouho hledá správný formát u filmového doprovodu. Několik sekund jede film bez zvuku. Nemá paměť na různé nastavení různých vstupů.

Výborný receiver nižší střední třídy, kdy umí víc než 933, ale něco málo mu chybí k dokonalosti.

Yamaha R-S300

Yamaha R-S300

• 55w na 4 ohm nic moc
  • mnohem lepsi upravu zvuku ziskam s klasickym ekvalizérem, nez otočnými kolecky na basy a vysky .

Zakoupeno v MALL.CZ

• Za tuhle cenu opravdu kvalita, špičkový zvuk.
  • Ač to zákon ukládá tak chybí český manuál, přiložené CD je k ničemu.

Ověřený zákazník Luxusní-elektronika.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Luxusní-elektronika.cz

Umí spoustu věcí, jen je potřeba dost času, než se všechno nastaví.

Přidáno: 9. ledna 2019

• Výborný zvuk
  • Mnoho možností připojení drátové i bez
  • Spotify a podobne
  • USB vstup neumí disky NTFS, pouze FAT32
  • Není v balení český návod, ale to není úplně chyba produktu, spíše dodavatele

Za cenu něco přes 8k neuvěřitelné, kvalitní zvuk, nespočet možností k nastavení a připojení.

Marantz NR1608

Marantz NR1608

Přidáno: 8. ledna 2019

• dobrý zvuk
  • dálkové ovládání

Zakoupeno v MALL.CZ

Za relativně nízkou cenu je to kvalitní kus HW s mnoha funkcemi. Je vtipná spolupráce s Amazonou Alexou, kterou si vychutnáváme. Konfigurace je snadná. Osazeno mám na 7+1 v uspořádání pro Dolby Atmos a musím říct, že výsledek je zajímavý. Velký důraz na zadní zvuky vnáší do sledování i obyčejné televize nový prostor. Zařízení nahradilo mou zemřelou Yamahu A1 a necítím, žádný zásadní pokles kvality i když se jedná o spínaný zesilovač.

Ověřený zákazník KupToTu.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v KupToTu.cz

• Dobrý zesilovač s přidanou hodnotou síťového přehrávače.

Ověřený zákazník AVcenter.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v AVcenter.cz

• Produkt som vyberal podľa kvality a značky. Splnil moje očakávania, kvalita prehrávania je veľmi dobrá za tu cenu nič lepšie som nenašiel.

Ověřený zákazník hifi24 Ověřený zákazník

Přidáno: 6. ledna 2019

Zakoupeno v hifi24

Splnuje me ocekavani,jen ovladac by mohl byt jednodussi,mam uz sestou Yamahu ale ovladace byly vzdy lepsi.

Přidáno: 4. ledna 2019

(naposledy upraveno 4. ledna 2019)

• net rádia
  • poslech sterea
  • oproti pár let starším modelům se zřejmě šetřilo na zvuku a výsledkem je zvuk, jako z plastové bedýnky
  • nevýrazný, tupý zvuk u filmů, bez detailů
  • vráceno ve 14-ti denní lhůtě

Yamaha, už není, co bývala a kdo nemůže porovnat se staršími receivery, tak jen ztěží pozná, jak se zhoršil zvukový projev u nových modelů základní řady. Kdo chce mít zvuk jako tomu bylo, musí jít do řady Aventage, ovšem za šílené ceny. Velké zklamání. Pro ty, kteří s domácím kinem začínají ok. Kdo měl starší model a kupuje si nový, tak tohle "nedá".

Zakoupeno v MALL.CZ

• Zpracování zvuku z HDMI i AV vstupů - perfektní pro použití s kombinací různých starých a nových komponent
  • Možnost pojmenování vstupů vlastními názvy
  • Jednoznačně dobrý poměr cena/výkon
  • Připojení k síti přes Ethernet i WiFi
  • Malé tlačítko na ovladači pro vypnutí / zapnutí
  • Chybí číselná tlačítka na ovladači
  • Chybí návod! Přibalen je pouze "rychlý" návod pro instalaci, ale podrobný popis funkcí a nastavení jsme nikde nenašli ani ke stažení.

I když je ovládání relativně intuitivní, nastavení vyžaduje trochu experimentování a hlavně čas. Malé mínus je absence podrobného návodu.
Přístroj neumí převést analogový obrazový signál na HDMI. Díky "video monitor" výstupu to ale není zásadní problém - propojíte jej s TV jak před HDMI, tak přes analog. Se zvukem problém není.

Onkyo TX-SR373

Onkyo TX-SR373

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v CZC.cz

ONKYO má prostě nádherný zvuk. Kdysi jsem měl ONKYO, číslo si již nepamatuju, bohužel odešlo (nějaká blbá součástka), pak jsem měl PANASONIC, ale po několika letech jsem přešel opět na ONKYO. Rozdíl v ozvučení je opravdu citelný (alespoň pro mne. Manželka tvrdí, že prý je to stejné ;-) ).
Jediné, na co jsem zatím nepřišel, je "follow TV", kdy bych ovládal TV ovladačem nejen přepínání prg, ale i zvuk :-(.

Ověřený zákazník Luxusní-elektronika.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Luxusní-elektronika.cz

• režim DTS Neural X, který romixuje i signál 2.0 do Dolby Atmos reproduktorů
  • lacině působící konektory na připojení analogových zdrojů a repro

Kvalitní zvuk, kvalitní přepočet na 4K, nové režimy pro přepočet na Dolby Atmos...průměrný kabát....
Předpokládám, že vychází z modelu VSX 933 )Cena EISA 2018/2019), ale má lepší a víc koncových zesilovačů, zvuk je přesný, až analytický, má dostatek možností individuálního nastavení (4 pásmový EQ na subwoofer).
Odpovídá ceně.

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25