Nejnovější recenze ze sekce AV přijímače

Přidáno: 10. listopadu 2018

• výkon
  • kvalitní návod
  • připojení
  • doplnění 2 kanálového zvuku na 5+1
  • tuner pouze FM (nemá DAB a AM)
  • základní model za poměrně vysokou cenu

Pokud chcete investovat do recieveru, tak je lepší si 20% připlatit a budete mít mnohem více funkcí. Zboží jsem vrátil a pořídil si vyšší model.
Jinak jsem se zvukovým projevem recieveru velmi spokojen. Návod je velmi precizně přeložen a srozumitelný.

Přidáno: 9. listopadu 2018

• celkem jednoduché ovládání

Yamaha R-N803

Yamaha R-N803

Ověřený zákazník yamaha-shop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. listopadu 2018

Zakoupeno v yamaha-shop.cz

• vysoká všestranná konektivita v rámci kvalitního hifi zesilovače
  • zatím nevidím
  • nevím

zvládne s přehledem BW 683-S2

Pioneer SX-20DAB

Pioneer SX-20DAB

Anonym Anonym

Přidáno: 3. listopadu 2018

• ./ cena - pokud by byl OK, / jinak třetinov /.
  • ./ citlivost tuneru FM i DAB
  • ./ pracujete jen s DO - jsou tam všechny funkce, které u jiných
  • přístrojů nejsou běžné !!!!
  • ./ funkce suround - v podstatě rozšíření stereo báze
  • ./ dobrá směrovost a rozpoznání hudebních nástrojů.
  • ./ kvalitní cz návod
  • ./ šumí - v obou kanálech - od hlasitosti 1 - 80 stejně silně
  • ./ nedynamický zvuk s porovnáním rec.Onkyo 9220 - 24 roků
  • starý.
  • ./ chybi loudnees
  • /. jiný typ a rozměr antenního konektoru.

Počáteční nadšení pomalu upadalo. Zvuk byl jakoby zastřený, pložší a při nastavení nulových korekcích chyběly basy i výšky. A při nízkých hlasitostech funkce loudnees chybí. Oceńuji citlivost tuneru DAB, Na přiložený drát - anténu naladil vysílač z Katovic - skoro 70 km. Na stejný drát naladil FM Slovensko 1 z Ziliny - 130 km - sice v monu, ale byla tam.Na šum v obou kanálech jsem narazil v podstatě náhodou - skončilo přehrávání CD. Šum se zvyšuje, pokud aktivujete volbu Suround - pokud vypnete korekce, tak šum poklesne. Silnější je v levém kanálu. Pokud dáte hlasitost na 0, zmizí ůplně. No možná je to jen vadným /Čína/ kusem. Výrobek se hodí na podružný poslech. Srovnávat mohu jen z rec. ONKYO 9220, je sice 24 roků starý, ale rozhodně zvukově o třídu lepší. Chtěl jsem změnu - zejména pro DAB vysílání. A nevyšlo to.

Onkyo TX-8270

Onkyo TX-8270

Ověřený zákazník AVcenter.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. listopadu 2018

Zakoupeno v AVcenter.cz

• Kvalitní zvuk.
  • V některých případech značně nepřesný návod, dálkové ovládání by bylo možné vylepšit.

Yamaha R-S202

Yamaha R-S202

Přidáno: 23. října 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

Zatím ho mám krátce, ale na první poslech v této cenové kategorii vynikající stroj. Zvuková kvalita pro domácí použití naprosto bezvadná. Ve srovnání s dosud používaným zesilovačem o kategorii výše. Zřejmě bude příležitostně použit i pro ozvučení větších prostor. Citlivost anténního vstupu dostačující. Anténní vstup je i mechanicky na úrovni profesionální techniky. Ovládání logické. Dálkové ovládání je bonusem. Design čelního panelu vynikající. Čistý styl s logickým uspořádáním bez zbytečných "hejblátek" a blikátek na efekt. Rozhodně doporučuji každému zájemci o kvalitní audiokomponenty.

Yamaha RX-S602

Yamaha RX-S602

Ověřený zákazník LepšíZvuk Ověřený zákazník

Přidáno: 19. října 2018

Zakoupeno v LepšíZvuk

• Technicky splňuje pozadavky na moderni síťový rcvr pro steemovani hudby, ma DAB+ a výhodné slim provedení.

Yamaha RX-D485

Yamaha RX-D485

Ověřený zákazník yamaha-shop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. října 2018

Zakoupeno v yamaha-shop.cz

Intuitivní ovládání

Miloslav Miloslav

Přidáno: 16. října 2018

(naposledy upraveno 23. března 2019)

• jednoduchý
  • výkonný
  • levný .
  • Základní manuál dost jednoduchý a moc se z něho nedozvíte
  • Ale dá se ze stránek
  • http://www.yamaha-hifi.cz... stáhnout s podrobným návodem nastavení.
  • Dálkové ovládání nemá číselná programová tlačítka

Je to základní model ,přesto za svými bratříčky vyšších modelových řad o moc nezaostává. Bluetooth, wifi internet.rádio nebo streamování nepotřebuji. Pro použití na domácí kino bohatě stačí. I přednastavené zvukové režimy jsou Ok . Nebo se dá zvuk nastavit ekvalizérem dle potřeb. kupoval jsem na jaře v MALL za 4999.Kč. Nastavení přes HDMI a připojené obrazovce je velmi snadné. Horší je to bez obrazovky protože displej za denního světla hůře čitelný. Přivítal bych alespoň jeden USB vstup a číselná tlačítka na D.O. na přímou volbu uložených rozhlasových stanic Jinak je to solidní přístroj dobře zpracované konstrukce a kdo nehledá extra vychytávky , tak bude spokojen. Velká výhoda je že se může připojit subwoofer aktivní, nebo i pasivní. Nevím jak u koho? Ale mě se zapne i vypne současně s televizí. .Možná taky záleží na typu televize. A na receiveru tlačítko scene s označením TV zapne i televizi

Pioneer VSX-S520D

Pioneer VSX-S520D

Přidáno: 11. října 2018

• AP Receiver je úzký, vleze se domalé poličky
  • wifi připojení, možnosti internetových radií
  • možnost propojení TV nebo PC (pokud je TOSLINKEM vybaven) s optickým kabelem
  • remote aplikace na mobilním telefonu je super
  • dleší dobu mi trvalo připojení do sítě, ale nakonec se povedlo
  • asi menší výkon, ale do obývacího pokoje 25m2 mi naprosto postačuje

Harman Kardon AVR 161S

Harman Kardon AVR 161S

Anonym Anonym

Přidáno: 30. září 2018

• Lahke ovladanie a nastavenie (podla recenzii udavaju ze dialkove ovladanie nieje jednoduche, no mne vyhovuje, nakolko si nemusim zapinat TV , alebo monitor na to, aby som spravil ake kolvek nastavenie)
  • Skvely a cisty zvuk a spolupraca s mojimi 5.1 JBL reproduktormi ( neveril som vlastnym usiam o kolko drtailov som prichadzal s moji starsim 14 rocnym receiverom)
  • Funkcie ako Bluetooth streaming, vTuner a Network boli hlavnym dovodom na zmenu a vsetko funguje ako ma. Dokonca ma potesilo ze vsetky slovenske stanice uz boli naladene a ja som si nastavil len pozicie na rychlu volbu.

Myslim si, ze pomer cena/ vykon/ funkcie zodpovedaju. Urcite to nieje high-end produkt, no pre prijemne pocuvanie hudby, radia a nejakeho filmu aj vo vecernych hodinach je to viac nez uspokojujuce. Hlavne sa mi rata minimalisticky design ktory nelaka mojho rocneho synka na demontaz gombikov;) (starsi receiver mi rozobral na drobne, tohto sa za dva tyzdne ani nedotkol;))

Pioneer VSX-933

Pioneer VSX-933

Přidáno: 24. září 2018

Zakoupeno v K24.cz

• Za málo peněz opravdu hodně muziky.
  • Snad jen, že neumí česky.

Hodnocení Receiveru od EISA Award opravdu zasloužené. Špičkově nadupaný, funkcemi nabitý a za lidovou cenu. Zvuk úžasný, konektivita bohatá, podpora 3D obrazu, ačkoliv již dneska není ve hře. O podpoře funkcí a obrazu ve 4K s HDR nemluvě. Prostě pecka. Vřele doporučuji.

Pioneer VSX-531

Marantz NR1608

Ověřený zákazník Luxusní-elektronika.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. září 2018

Zakoupeno v Luxusní-elektronika.cz

• Mnoho funkcí, Wifi atd.
  • Skvělý zvuk
  • Podpora všech zvukových kodeků, Dolby Atmos atd.

Prostě Marantz :-)

Yamaha HTR-4069

Yamaha HTR-4069

Ověřený zákazník Luxusní-elektronika.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. září 2018

Zakoupeno v Luxusní-elektronika.cz

• Kvalitní přístroj za dobrou cenu, doporučuji.

Přístroj nahradil moji dřívější Yamahu RX-V657. Umí vše, co od něj požaduji. Hodnotím jednoduché propojení všech současných zdrojů zvuku i videa pomocí HDMI vstupů, Bluetooth, Wi-Fi, USB i optimalizaci zvuku YPAO. Gramofon jsem zapojil do vstupu AUX. Nastavení funkcí a ovládání je jednoduché, přehledné a logické.

Přidáno: 20. září 2018

Zakoupeno v K24.cz

• kvalitní zvuk, velký výběr stanic, snadné nastavení

Přidáno: 20. září 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

Výměna za 8 let staré onkyo, lépe hraje + více funkcí...

Yamaha RX-A2080

Yamaha RX-A2080

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. září 2018

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Po zvukové stránce vynikající produkt. I od kritické manželky byla pochvala za skvělé dialogy.
  • Zatím nevím.

Onkyo TX-8220

Onkyo TX-8220

Přidáno: 14. září 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

Produkt splnil mé očekávání a funguje podle předpokladů. Jsem s ním spokojen.

Yamaha HTR-3072

Yamaha HTR-3072