Yamaha RX-V683

100 %
Síťový AV receiver 7.2 s výkonem 150W na kanál, Dolby Atmos, DTS:X, Wi-Fi, Bluetooth, LAN, DLNA, Tidal, Deezer, AirPlay, vTuner, HDMI (6 in/1 out), 4K upscaling, HDCP 2.2, USB...
18 990 Kč
Doprava zdarma, Info v obchodu
Doporučená nabídka CinemaShop
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Info v obchoduZdarma100 % • 298 recenzíDalší informace

Popis produktu

Síťový AV receiver 7.2 s výkonem 150W na kanál, Dolby Atmos, DTS:X, Wi-Fi, Bluetooth, LAN, DLNA, Tidal, Deezer, AirPlay, vTuner, HDMI (6 in/1 out), 4K upscaling, HDCP 2.2, USB...

Parametry produktu

Výrobce
Počet kanálů
7.2

Recenze

 • , zakoupeno v CMI Music s.r.o.

  Doporučuje produkt

  100 %

  Vynikající receiver, spousta možností, perfektní kvalita zvuku, centrum domácí zábavy.

Parametry produktu

Výrobce
Počet kanálů
7.2

Popis produktu

Síťový AV receiver 7.2 s výkonem 150W na kanál, Dolby Atmos, DTS:X, Wi-Fi, Bluetooth, LAN, DLNA, Tidal, Deezer, AirPlay, vTuner, HDMI (6 in/1 out), 4K upscaling, HDCP 2.2, USB pro iPod / iPhone / USB, napájená zóna 2, 192 kHz/24-bit Burr Brown D/A, FM tuner s RDS, YPAO, ECO mode 7.2kanálový síťový AV receiver kompatibilní s Multi-room systémem MusicCast je vybavený Wi-Fi modulem, rozhraním Bluetooth a rozhraním HDMI s podporou 4K Ultra HD a HDCP2.2, HDR a BT.2020, nově také podporuje technologie Dolby Vision a Hybrid Log-Gamma které přináší neuvěřitelný kontrast a bohaté jasné barvy.

Prostorový zvuk zajistí Dolby Atmos a DTS:X. Špičkový audio výkon zaručuje vysoce kvalitní design zvukových obvodů, plně diskrétní struktura zesilovače a podpora přehrávání audia s vysokým rozlišením. Navíc je vybavený vstupem pro gramofon. 7kanálový mohutný prostorový zvuk 90 W na kanál (8 ohmů, 20 Hz – 20 kHz, 0,06 % THD, 2 k. řízené) 150 W na kanál (4 ohmy, 1 kHz, 0,9 % THD, 1 k. řízen 150 W na kanál (8 ohmů, 1 kHz, 10 % THD, 1 k. řízen)

Podpora Dolby Atmos a DTS:X Muliti-room MusicCast - poslech až v 9 dalších místnostech Rozhraní Bluetooth a Wi-Fi pro bezdrátové streamování hudby Streamovací služby AirPlay, Spotify, Tidal, Deezer, Pandora,

Napster, Qobuz, Pandora, Napster, JUKE HDMI (6in / 1out) s podporou 4K Ultra HD, HDR Video včetně Dolby

Vision, Hybrid Log-Gamma a BT.2020 Obvod PLL, minimalizující jitter, přispívá k vynikající reprodukci zvuku Technologie Pure Direct umožňující požitek z hudby na vysoké úrovni 4K upscaling videa z analogového a HDMI vstupu Zvuková optimalizace YPAO R.S.C. (Reflected Sound Control) pro automatické nastavení reproduktorů

Phono vstup pro připojení gramofonu

 • Podpora pro nejnovější Surround Formát, DTS:X
 • DTS:X je další generací zvukové technologie pro vytvoření mnoho dimenzionálního zvukového obrazu od společnosti

DTS.

Využitím všech kanálů DTS: X zprostředkuje plynulý pohyb zvuku v prostoru k vytvoření neuvěřitelně bohatého, realistického a pohlcujícího zvukového obrazu. Zvuk přichází zepředu, zezadu, ze strany i shůry a to mnohem přesněji než kdykoli dříve. Kombinace DTS: X a AV přijímače Yamaha naplní místnost s multidimenzionálním zvukem, který vás přenese přímo doprostřed příběhu rozvíjejícího se na obrazovce.

Podpora nejnovějšího prostorového formátu, Dolby Atmos

Vstupte do nového světa zvuku s Dolby Atmos. Všední momenty se promění v neopakovatelný zážitek díky podmanivému multidimenzionálnímu zvuku, který vyplní vaši místnost úžasně bohatým zvukem s mimořádnou hloubkou. Hudba, lidé a předměty ožívají v úchvatných detailech a proplouvají kolem vás v tak dokonalé choreografii, že se cítíte být přirozenou součástí scény. Kombinace Dolby Atmos a Yamaha AV receiverů vyplní místnost multidimenzionálním zvukem, který vás dostane do centra dění na plátně nebo obrazovce.

Vzory uspořádání reproduktorů pro reprodukci Dolby Atmos

Yamaha nabízí řadu vzorů rozmístění prezenčních reproduktorů s podporou Dolby Atmos. Můžete tak vytvářet zvuková pole ideální pro vaši sestavu reproduktorů. Reprodukovat lze libovolné uspořádání, včetně trojrozměrného prostoru CINEMA DSP, jakož i Dolby Atmos. Schopnost detailní prostorové lokalizace systému Dolby Atmos plně vynikne také díky optimalizaci poslechového prostředí YPAO R.S.C. a nekompromisní kvalitě akustické konstrukce. Kombinace Dolby Atmos a Yamaha AV receiverů vyplní místnost multidimenzionálním zvukem, který vás dostane do centra dění na plátně nebo obrazovce.

MusicCast

MusicCast je nová revoluce v oblasti síťového audia, všechny produkty MusicCast jdou používat společně nebo odděleně - je to zcela libovolné. Ovládat lze rychle vše pomocí jedné snadno použitelné, intuitivní aplikace. Soundbar, bezdrátový reproduktor, AV receiver nebo HiFi systém podle toho, co je potřeba. Jednotlivé prvky jdou kombinovat a systém MusicCast postupně rozšiřovat.

Elegantní a inteligentní ovládání pomocí aplikace MusicCast. Pouhým klepnutím na obrazovku s elegantním designem máte plnou kontrolu nad veškerou hudbou a všemi zařízeními se systémem MusicCast v domácnosti.

Technologie MusicCast rozšiřuje možnosti zábavy

MusicCast využívá vysoce výkonnou bezdrátovou síť pro požitek z hudby a audia. Ta může přenášet digitální hudební obsah z telefonu, PC nebo NAS k jiným MusicCast zařízením ve vaší domácnosti. Můžete také sdílet hudbu z externích zařízení, jako jsou například TV nebo BD přehrávač připojené AV receiveru. Audio obsah z připojených Bluetooth smartphonů nebo tabletů může být také streamován do MusicCast zařízení v různých místnostech.

Rozhraní Bluetooth pro bezdrátové streamování hudby

Všechny modely této řady jsou vybaveny rozhraním Bluetooth, které umožňuje snadno bezdrátově přenášet hudbu ze smartphonů a ostatních zařízení. Technologie Yamaha Compressed Music Enhancer je nyní optimalizována pro přenos zvuku prostřednictvím Bluetooth a zajišťuje, že vaše hudba bude mít živí, temperamentní a kvalitní zvuk i během bezdrátového přehrávání.

Výstup Bluetooth Pro pohodlné streamování hudby

RX-V683 je vybaven nejmodernější technologií Bluetooth, takže je bezdrátový provoz mnohem pohodlnější, než kdy jindy. Můžete streamovat hudbu z RX-V683 do jakýchkoliv Bluetooth sluchátek pro poslech v soukromí, nebo do reproduktorů s technologií Bluetooth. 4K Ultra HD Full Podpora s 4K/60p, HDCP2.2, HDR video včetně Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma a BT.2020

Tento přístroj plně podporuje nejnovější standardy rozhraní HDMI. Díky přenosu 4K videa při 60 snímcích za sekundu si můžete vychutnat výjimečnou kvalitu rozlišení 4K bez ztráty kvality. Přístroj rovněž splňuje standard ochrany proti kopírování HDCP2.2 potřebný pro přenos 4K videa. Také podporuje HDR (High Dynamic

Range) video včetně Dolby Vision a Hybrid Log-Gamma, které poskytuje zvýšenou kvalitu tak aby v něm byly současně vidět detaily hodně stinných i hodně světlých míst. Kromě toho podporuje širší barevný gamut

BT.2020

HDMI s podporou 3D a ARC (Audio Return Channel) 3D znamená, že přijímač dokáže zpracovat datový signál 3D. Funkce ARC (Audio Return Channel) umožňuje odesílat i přijímat data prostřednictvím stejného HDMI kabelu, a tak můžete poslouchat zvuk z televizoru prostřednictvím jediného kabelu HDMI, bez nutnosti propojení dalším kabelem.

Vestavěné rozhraní Wi-Fi s funkcí Wireless Direct

Vestavěný Wi-Fi modul zvyšuje flexibilitu instalace a dovoluje bezdrátové připojení s Wi-Fi routerem v domácnosti, což výrazně usnadňuje bezdrátové streamování oblíbené hudby z vašeho smartphonu nebo tabletu.

Díky podpoře mnoha streamovacích služeb a internetových rádií si můžete také vychutnat opravdu pestrou nabídku hudby. Pokud není k dispozici Wi-Fi router můžete využít jedinečnou funkci Wireless Direct která umožňuje stereamovat hudbu přímo z vašeho smartphonu nebo tabletu přes aplikaci AV Controller Music Play a nejen to díky této aplikaci můžete receiver i plně ovládat.

Síťové funkce

Tento AV receiver nabízí celou řadu síťových funkcí, které vám umožní přístup k mnoha zdrojům. Můžete připojit receiver k vaší domácí síti nebo internetu a poslouchat internetové rádio, Spotify, Tidal, Deezer,

Pandora, Qobuz, JUKE nebo hudbu uloženou na NAS a domácích PC. Aplikace AV Controller (volně stažitelné z App Store nebo Google Play) umožňuje ovládat veškeré funkce z vašeho iPodu, iPhonu, iPadu nebo Android zařízení.

Aplikace AV Controller App pro snadnou a pohodlnou obsluhu

Aplikace AV Controller je úžasný nástroj jak plně ovládat YAMAHA AVR. Rozhraní aplikace lze do jisté míry přizpůsobit . Aplikace je dostupná pro iOS a Android.

Přesné a snadné nastavení parametrů DSP

Tento AV receiver je vybaven řadou zvukových programů, které využívají originální technologii Yamaha

DSP. Tyto programy vám umožní jednoduše vytvářet v obývacím pokoji prakticky stejné zvukové pole jako skutečném kině nebo koncertním sále, a tak si můžete užívat prakticky stejný prostorový zvuk. Nyní můžete pomocí aplikace AV Controller přizpůsobit parametry DSP podle vlastních preferencí tak, aby odpovídaly typu hudby, filmu nebo náladě, kterou chcete dosáhnout. Podle typu úprav které chcete dělat si můžete volit mezi základním a pokročilým nastavovacím režimem.

AirPlay streamování hudby do AV receiveru

Receiver podporuje službu AirPlay což znamená, že bezdrátově streamuje hudbu z iPodu touch, iPhonu nebo iPadu, stejně jako z iTunes na Mac nebo PC. To vám umožní snadno poslouchat hudbu z mobilního zařízení nebo počítače na vašem systému domácího kina. Na obrazovce si můžete zobrazit informace jako je název skladby, jméno interpreta nebo album.

Milióny skladeb díky Spotify Conect

Pomocí aplikace Spotify na vašem smartphonu, máte okamžitý přístup k milionům skladeb. Nyní můžete streamovat skladby do AVR Yamaha pomocí Spotify Connect. Stačí kliknout "PLAY" a spustit streamování hudby. Vyzkoušejte Spotify Premium na vašem AV receiveru Yamaha, který můžete využít po dobu 30 dnů ZDARMA, více se dozvíte na

USB digitální připojení pro iPod a iPhone na předním panelu

USB port na předním panelu umožňuje pohodlné připojení zařízení iPod / iPhone, které se při připojení zároveň dobíjí. Vzhledem k tomu, že se digitální signál ze zařízení iPod / iPhone přenáší přímo do AV receiveru nedochází ke ztrátě signálu nebo rušení takže si nyní užijte nejlepší možnou kvalitu zvuku. Kromě toho z iPodu / iPhonu můžete receiver i přehrávání hudby ovládat dálkově.

Rozsáhlá podpora audio formátů

Tento AV receiver je kompatibilní s mnoha audio formáty jako Dolby True HD a DTS-HD Master Audio. Je také kompatibilní s audio kodeky s vysokým rozlišením jako DSD / AIFF / FLAC / WAV / Apple Lossless. Užijete si vynikající kvalitu zvuku s vysokým rozlišením z USB a síťových zdrojů.

Přehrávání Gapless umožňuje reprodukci bez přerušení

Mnoho živých i standadních alb nemá v hudbě žádné mezery. Funkce Gapless zajistí přehrávání audio souborů bez zvukových mezer. To umožní přehrávání souborů bez přerušení tak, jak je chcete slyšet.* Kompatibilní s WAV, FLAC a formáty souborů ALAC ze zařízení USB, PC, NAS.

Vstup pro gramofon

Tento AV receiver je vybaven Phono vstupem. Připojte gramofon a můžete si vychutnat hudbu z vinylové sbírky.

Koncepce absolutní čistoty pro nejlepší kvalitu zvuku

Všechny modely společnosti Yamaha jsou založeny na platformě Total Purity Concept, kterou firma používá a vylepšuje po mnoho let. Využívá vysoce výkonné zesilovače, předzesilovače s velkým odstupem, antivibrační chassis a nezávislé čisté zdroje napájení. Využívají plně diskrétní konstrukci zesilovače pro minimalizaci zkreslení a nezávislé zdroje napájení pro analogové a digitální obvody, které zabraňují pronikání digitálnímu šumu ze sousedních obvodů. K dalšímu potlačení šumu přispívá separátní napájení D/A převodníku. Obvody jsou osazeny i novým čipem pro ovládání hlasitosti, který má nižší úroveň šumu a lepší separaci kanálů.

Obsahují také obvody minimalizující jitter. Díky tomu se je dosažena vysoce kvalitní reprodukce zvuku. Konstrukce velkých chladičů potlačuje přenos vibrací kompenzuje akustický tlak. Tyto AV receivery jsou do posledního detailu navrženy pro nejvyšší možnou kvalitu zvuku. * Čip pro ovládání hlasitosti: RX-V683. Obvody minimalizující jitter: RX-V483 a vyšší.

Aplikace AV Setup dělá instalací snadnější

Průvodce AV Setup je aplikace pro tablety, která umožní mnohem snadnější nastavení přístroje a také vám pomůže s kabelovým propojení AV přijímače se spolupracujícími zařízeními. Prostřednictvím jednotlivých kroků vás postupně provede připojením reproduktorů, televizoru, zdrojů signálu a konfigurací přístroje.

Obrázky skutečného přijímače a celkové zobrazení systému pomohou pochopit jak jednotlivá zařízení propojit, a umožní tak mnohem rychlejší nastavení systému. Průvodce je k dispozici v několika jazycích pro tablety s operačními systémy iOS i Android.

Pokročilé grafické uživatelské rozhraní

Nejnovější grafické uživatelské rozhraní Yamaha GUI (Graphical User Interface) má obraz s vysokým rozlišením s jasným a snadno pochopitelným menu. Obsahuje volitelné stavové řádky, které ukazují vstupní zdroj, úroveň hlasitosti, DSP režim a zvukový formát. GUI poskytuje výběr z osmi jazyků: Anglický, Francouzský, Německý,

Španělský, Italský, Ruský, Japonský a Čínský. Zobrazení může být v normálním nebo 3D formátu.

Změna na Jeden Dotek

Jedním stiskem tlačítka SCENE přístroj nejen přepne vstupní zdroj ale zároveň i vybere režim DSP. Podržením příslušného tlačítka na více než tři sekundy můžete nastavení předvolby pro zdroj signálu a režim DSP změnit podle potřeby .

YPAO-R.S.C. (Reflected Sound Control) Optimalizace Zvuku Pomocí Měření na Více Místech

Systém YPAO-R.S.C. změří a vyhodnotí akustiku místnosti a charakteristiky reproduktorů na osmi poslechových pozicích. Na základě zjištěných paramertů nastaví parametry přístroje tak, aby se v celém poslechovém prostoru dosáhlo optimálního zvuku. Využívá technologii Reflected Sound Control pro potlačení odrazů zvuku od stěn, která zajistí zvuk studiové kvality. Ta poskytuje informaci pro

DSP Effect Normalisation, která podle úrovně odraženého zvuku mění parametry zvukového procesoru

CINEMA DSP .

YPAO Volume pro Vyvážený Zvuk i při Nízké Hlasitosti

Lidské uši mají při nízké hlasitosti menší citlivost pro nízké a vysoké kmitočty. Technologie

YPAO Volume automaticky mění úroveň basů a výšek podle hlasitosti zvuku. Zároveň využívá i výsledky měření systému

YPAO a optimalizuje korekci podle poslechového prostředí a nastavení systému.

Virtuální prezenční a zadní prostorové reproduktory

Funkce virtuálního prezenčního reproduktoru plně využívá středových a prostorových reproduktorů pro vytvoření virtuálních prezenčních reproduktorů. Vyšší modely zahrnují také funkci virtuálního zadního prostorového reproduktoru. Ta umožňuje více přirozený zvukový prožitek ze zadního zvukového pole i bez použití zadních prostorových reproduktorů.

Virtual CINEMA FRONT poskytuje virtuální 7-kanálový prostorový zvuk s vysokou kvalitou

I když není možné instalovat zadní reproduktory za poslechovým místem, technologie Virtual CINEMA

DSP reprodukuje virtuální 7-kanálový prostorový zvuk plný realismu pouze se dvěma předními reproduktory.

S technologií Virtual CINEMA FRONT, budete mít virtuální 7-kanálový prostorový zvuk s ještě vyšší kvalitou při instalaci prostorových reproduktorů na přední straně. Získáte tak větší flexibilitu uspořádání reproduktorů v místnosti, spolu se skvělým požitkem z vysoce kvalitního prostorového zvuku.

Extra Bass poskytuje bohaté basy s malými reproduktory

Exkluzivní technologie vylepšení reprodukce v nízkém pásmu nabízí bohatší basy, než očekáváte od velikosti reproduktorů. Při zachování dobré lokalizaci a vyvážení zvuku a kompaktních rozměrech předních reproduktorů.

Je-li použit subwoofer, zlepšuje tato technologie objem celého nízkého pásma reproduktorového systému, nikoli jen předních reproduktorů, ale také basů ze subwooferu. Budete si moci vychutnat video a hudbu se zvukem, který má mimořádnou sílu.

Funkce Extra Bass pro Zvuk se Silnými Basy v Další Místnosti (Zóna 2)

Použitím funkce Extra Bass se zesilují basy nejen v hlavní místnosti, ale i v dalších místnostech (Zóna 2). Siné basy tak získají nejen kompaktní regálové reproduktory, ale i reproduktory vestavěné do zdi, které obvykle velké basy nemají. Všechny zdroje signálu tak získají efektní basy.

Zónová Regulace Hlasitosti s Ekvalizerem pro Optimáně Vyvážený Zvuk i v Dalších Místnostech (Zóna 2)

Automatické nastavení basů a výšek v závislosti na nastavené hlasitosti v dalších místnostech (Zóna 2).

Docílí se tak přirozeně vyvážené barvy zvuku u hudby a filmu i při malých hlasitostech.

Subwoofer Trim pro lepší vykreslení zvuku

Subwoofer Trim vylepšuje nízké frekvence a snižuje přesah basů do předních reproduktorů. Výsledkem je plynulá frekvenční charakteristika a tím i lépe definované zvukové pole a stabilnější zvuk z předních kanálů. V konvenčních systémech obvykle dochází k přesahu frekvencí mezi hlavními reproduktory a subwooferem, který způsobí, že zvuk se posune směrem k subwooferu. Subwoofer Trim řeší tento problém přesnějším oddělením nízkých frekvencí subwooferu. Výsledkem je stabilizace předního zvukového pole a dobré vyvážení zvuku v oblasti nízkých basů.

Inteligentní přiřazení zesilovačů

Intelligent Amp Assign přiřadí na základě vybrané funkce kanály zesilovače automaticky příslušným reproduktorům.

Například v 7.1kanálovém systému, když je vypnutá Zóna 2, bude všech 7.1 kanálů použito v hlavní zóně.

Avšak pokud je Zóna 2 zapnutá, bude výkon dvou Zadních prostorových kanálů přesměrován na dva reproduktory v Zóně 2 a Hlavní zóna bude používat 5.1 kanálů. Podobně, když je zapnuto CINEMA DSP 3D, budou napájeny dva Přední prezenční reproduktory a ne dva Zadní prostorové reproduktory. Když je CINEMA DSP 3D vypnuto, je situace opačná. Díky Intelligent Amp Assign není třeba přepojovat reproduktorové kabely na zadním panelu receiveru - další ze způsobů, jak vám Yamaha usnadňuje život.

Ekologicky šetrný design

Tyto modely obsahují funkce šetřící elektrickou energii. Zapnutím režimu ECO lze snížit spotřebu energie až o 20 %*. Přístroje rovněž obsahují obvody, které významně snižují spotřebu elektrické energie v pohotovostním režimu, což je obzvláště praktické pro výkonné modely RX-V683.

Představení řady RX-V83

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

1zákazník doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
100 %
průměr z 1 hodnocení
5
1 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×
 • , zakoupeno v CMI Music s.r.o.

  Doporučuje produkt

  100 %

  Vynikající receiver, spousta možností, perfektní kvalita zvuku, centrum domácí zábavy.