Recenze YAMAHA R-S202

Ověřený zákazník MALL.CZ

josef

Přidáno: 23. října 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

Zatím ho mám krátce, ale na první poslech v této cenové kategorii vynikající stroj. Zvuková kvalita pro domácí použití naprosto bezvadná. Ve srovnání s dosud používaným zesilovačem o kategorii výše. Zřejmě bude příležitostně použit i pro ozvučení větších prostor. Citlivost anténního vstupu dostačující. Anténní vstup je i mechanicky na úrovni profesionální techniky. Ovládání logické. Dálkové ovládání je bonusem. Design čelního panelu vynikající. Čistý styl s logickým uspořádáním bez zbytečných "hejblátek" a blikátek na efekt. Rozhodně doporučuji každému zájemci o kvalitní audiokomponenty.

Nastavení funkcí a ovládání: Velmi intuitivní
Ověřený zákazník MALL.CZ

Milan

Přidáno: 8. března 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

Jsem důchodce, produkt jsem si vybral sám pro jeho přijatelnou cenu, pro mne vyhovující parametry,a jednoduchou obsluhu. Mně plně vyhovuje.
Pozn. Mám YAMAHA R-S202D

Zakoupeno v Luxusní-elektronika.cz

• výborný zvuk
  • Bluetooth
  • u DAB chybí pásmo L Band

Za málo peněz hodně muziky

Nastavení funkcí a ovládání: Bez problémů

Yamaha R-S300