Recenze YAMAHA R-N303

• Hraje jak z marcipanu
  • Spousta funkci
  • Wifi konektivita
  • Nema phono vstup

Je trochu trapas, ze tenhle receiver se deli na evropskou a americkou verzi. Problem evropske verze je, ze nema phono vstup, coz se clovek dozvi az po peclivem prostudovani navodu na webu vyrobce. Misto phono vstupu je tam pro evropskou verzi linkovy vstup. Nastesti jse se podival do navodu na webu jeste pred koupi, takze jsem vedel do ceho jdu, ale casto jsem se setkaval s tim, ze prodejci uvadi, ze phono vstup zesilovac ma, takze bacha na to pokud nemate gramec s linkovym vystupem, nebo externi predzesilovac.

Jinak hraje to solidne, vykonu na domaci poslech to ma az az a je to nabity funkcema. Prehravani spotify, prehravani z NAS (sitoveho uloziste) frci bez problemu. Receiver se da ovladat aplikaci z mobilu, takze to je taky velika krasa. Zesik ma dva vystupy na repraky, takze muzete mit jedny repraky v mistnosti se zesilovacem a druhe treba v kuchyni a pak prepinat kam to bude hrat, coz je cool (jenom bacha, zatim to nejde prepnout pres mobilni aplikaci). Jednoznacne doporucuju koupi. Ja jsem ho navic poridil za krasnou cenu 8600 misto 11000, protoze jsem si nastavil na heurece hlidani ceny ;]

Nastavení funkcí a ovládání: Bez problémů

Onkyo TX-8250

Onkyo TX-8250