Recenze Yamaha HTR-4071

Ověřený zákazník yamaha-shop.cz

Přidáno: 27. července 2018

Zakoupeno v yamaha-shop.cz

• mnoho užitečných funkcí
  • jednoduché ovládání přes telefon po wifi
  • slušně hrající rádio s bílou anténkou která tolik nerazí před bílou zdí
  • K dokonalosti mi chybí podsvícení ovládacích tlačítek pro noční provoz
  • Zaskočila mě obrovská chladící mřížka přes celé horní tělo receiveru s odkrytými součástkami, ale to je asi vlastnost všech podobných zařízení - lepší než nějaké aktivní ventilátory

Zařízení tohoto druhu vlastním poprvé a jsem nadšen. Používám k rozehrání sloupových reprobeden Klipsch R-28 spolu se zadními Klipsch R-14S, což receiver zvládá bez problému a protože nejsem audiofil, tak nedokáži odborně popsat kvalitu zvuku, ale receiver jsem kupoval z důvodu, že jsem se chtěl zbavit nekvalitního přenosu zvuku do aktivních reprobeden z PC a přidat další možnosti připojení (telefon, rádio, ...) a rozšířit systém 2.0 na 4.0 s možností upgradovat na 4.1 nebo 5.1. Zatím využívám možnost připojení přes optický vstup z PC, rádio, Net rádio, bluetooth a vše hraje čistě a kvalitně.

Nastavení funkcí a ovládání: Bez problémů

Přidáno: 3. května 2018

• Kalibrace YPAO
  • Dobře organizované tlačítka jak na receiveru, tak na dálkovém ovládači
  • Dokonalý zvuk

Netušil jsem, co dokáže s hudbou udělat kvalitní AV receiver. Nejsem v této oblasti žádný odborník, ale ten rozdíl v poslechu je prostě znát - hodně! Připojeno k reprosoustavě Magnat Monitor Supreme 202...

Nastavení funkcí a ovládání: Velmi intuitivní

Přidáno: 12. dubna 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

• hraje výborně ve spojitosti s repro yamaha

Přidáno: 24. března 2018

• chybí český manuál