Sony STR-DH590

TOP 33 v kategorii AV přijímače

Sony STR-DH590

10 058 Kč
Garantovaný nákup z BScom s.r.o.

Skladem • Více variant79 Kč96 % • 6 157 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma98 % • 3 049 recenzíDalší informace

Počet kanálů
5.1

• , zakoupeno v Alza.cz

Tady moc není co napsat všechno ok. Rychlé reaguje a nemám co vytknout.

• Jo spokojený
  • , zakoupeno v Sony Center

+Za dobrý peníz super
    -Nemá v menu češtinu

Počet kanálů
5.1

Vylepšete svou sestavu domácího kina o receiver, díky kterému si budete moci vychutnat větší a zřetelnější obraz ve 4K rozlišení a špičkový prostorový zvuk. Flexibilní 5.2kanálový AV zesilovač oživí vaše oblíbené filmy moderními technologiemi 4K HDR nebo Dolby Vision. Pěkně pohromadě budete mít na zadní straně veškeré potřebné vstupy i výstupy a kdyby vám i to bylo málo, pamatováno je i na bezdrátovou technologii Bluetooth. Kvalitu zvuku ještě více podporuje kvalitní robustní materiál a eleganci přístroje podtrhují ostře řezané rovné rysy.

Hlavní přednosti AV recieveru Sony STR-DH590

• Vysoký dynamický kontrast pro čistý obraz
  • Stálá kvalita ve vysokém rozlišení 4K
  • Flexibilní prostorový 5.2kanálový zvuk
  • Velký počet konektorů na zadním panelu
  • Automatická kalibrace Digital Cinema Auto Calibration (DCAC)
  • Chytrá konektivita přes Bluetooth
  • FM tuner s 30 předvolbami
  • Elegantní minimalistický design

Podpoří obraz ve vysokém rozlišení

Vysoký dynamický kontrast vám poskytne křišťálově čistý obraz. Nejmodernější standardy HDR umožňují spatřit další odstíny a hloubky tmavých a světlých míst obrazu, který by na jiných přístrojích zůstaly skryty. HDR10, Dolby Vision a Hybrid Log-gamma se vám postarají o prvotřídní vjemy. Díky podpoře 4K rozlišení je zajištěn přenos signálu beze ztrát na kvalitě obrazu a navíc je podporována i technologie HDCP 2.2. Pomocí 5 HDMI portů (4× vstup a 1× výstup) připojíte prakticky cokoliv.

STR-DH590 vás vtáhne doprostřed 5.2kanálového zvuku

Uprostřed reproduktorů svého domácího kina si budete připadat takřka jako ve velkém kino sále. Precizní 5.2kanálový zvuk se prolne prostorem a vtáhne vás do dění, které prožívají hrdinové filmů na obrazovce. K dispozici je i 2.1kanálový virtuální zvuk využívající pouze předních reproduktorů.  Kompatibilita se zvukem ve vysokém rozlišení je samozřejmostí a navíc si díky Bluetooth můžete poslechnout svou oblíbenou muziku přímo ze svého smartphonu. Stejně tak můžete i streamovat zvuk do více místností najednou.

S receiverem Sony se blýsknou i minimalisté

Pokud jste příznivci minimalistických linek, pak vás STR-DH590 jistě osloví. Čelní strana vyniká čistými rovnými liniemi a těmi nejzákladnějšími ovládacími prvky. Jedním z nich je tlačítko Pure Direct, které přivádí zvuk přímo do zesilovače na přijímači a zachovává tak výborný signál a perfektní zřetelnost.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Alza.cz

Tady moc není co napsat všechno ok. Rychlé reaguje a nemám co vytknout.

• Jo spokojený
  • , zakoupeno v Sony Center

+Za dobrý peníz super
    -Nemá v menu češtinu

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v LepšíZvuk

• Ozvučí 5.1 domácí kino za dobrou cenu
    • Dostatečný výkon pro středně velkou místnost
    • Příjemný minimalistický design
    • Výhodný poměr cena/výkon
    • Nepřehledné menu, některé funkce se nezobrazují v TV, jen na displeji receiveru
  • , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Zatím jsem spokojen, ale používám ho s předchozími reproduktory domácího kina, které mají malý výkon. Skutečný výkon tedy není patrný
    • K subwooferu lze připojit pouze zesilovač.

Vybral jsem si ho kvůli jeho funkcím a ceně.

• , zakoupeno v Electro World

• Dobrý produkt
  • , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Pokud si ji koupíte pro domácí použití, myslím, že je to perfektní volba. Pro malé i velké. Snadné použití, režim zvuku Dolby 5. 1, pokud máte pouze 3 reproduktory bez subwooferu, snadné připojení k bluetooth, lze přepínat mezi možnostmi tv-bd-dvd-bluetooth-fm během několika sekund, rádio funguje perfektně. Pro výšku kolem 100 000 stop je ideální. Značkové, vypadá dobře, formálně perfektní. mohu o něm říci jen dobré věci, doporučuji všem.
    • Pro domácí použití bohatě stačí 5x145w. Jedna závada, kterou jsem našel v 3 měsících používání, i když si myslím, že je to jen já, že to nezvládám dobře, a způsob, jak tento problém vyřešit, je, když vypnu televizi a pak můj zesilovač, zapne se po asi 1-2 minutách s kliknutím. Po použití ho musím 2x vypnout, jednou jen tak, pak se sám zapne a pak ho musím znovu vypnout. Pro mě to není problém. Pro ostatní to může být.

Potřeboval jsem zesilovač, který by mi umožnil snadno připojit notebook, stolní počítač a televizor k 5. 1. Mám 2 jbl balboa reproduktory na okrajích a wharfedale uprostřed v současné době, super vše v.

• - Nejlevnější zesilovač pro domácí kino
    • - Snadné nastavení a správa
    • - Velmi špatná kvalita zvuku

Můj 18 let starý zesilovač nižší střední třídy Technics se neopravitelně porouchal, a tak jsem si místo něj koupil tento. Nejsem velký fanoušek HIFI, ale kvalita zvuku a jeho nedostatek byl šokující. Jistě, pohání reproduktory, které jsou k němu připojeny, ale to je vše. Byla to moje žena, která se mě zeptala, jestli teď hrají reproduktory TV nebo velké reproduktory JAMO o výkonu 2x180 W. Rozdíl byl v hlasitosti, nikoli v kvalitě zvuku. Zesilovač Technics zněl čistě, detailně, se skvělou dynamikou a jednotlivé nástroje byly pěkné a jasné. Na zesilovači Sony byl zvuk tlumený, zastřený, bezbarvý a rozmazaný. Kdyby to byl můj první zesilovač, možná by to šlo. Po výměně této součásti ve stávajícím systému se tedy jednalo o dramatickou komplikaci. Znělo to tak neuspokojivě, že jsem ji druhý den vrátil. Naštěstí jsem objednával online, takže mi ho bez námitek vzali zpět. Pokud si chcete koupit zesilovač pro domácí kino s omezeným rozpočtem, nemáte žádné nároky na kvalitu zvuku a chcete jej používat spíše na filmy než na hudbu, kupte si jej. Místo toho jsem si koupil Denon AVR-S650H. Ten je sice ještě o něco slabší než můj starý zesilovač Technics, ale je to slušně znějící zesilovač se spoustou funkcí.

• , zakoupeno v LepšíZvuk

• Špičkový přístroj
    • Jednoduché ovládání
    • Nádherný pohled
    • S reproduktory Polk dokonalá sestava

Špičkový přístroj

• Cenově dostupné.
    • Hlasitost při spuštění není nastavitelná.
    • Pro jeho kategorii neexistuje nic jiného.

Stojí to za tu cenu.