Recenze Pioneer VSX-933

Ověřený zákazník K24.cz

Petr J

Přidáno: 24. září 2018

Zakoupeno v K24.cz

• Za málo peněz opravdu hodně muziky.
  • Snad jen, že neumí česky.

Hodnocení Receiveru od EISA Award opravdu zasloužené. Špičkově nadupaný, funkcemi nabitý a za lidovou cenu. Zvuk úžasný, konektivita bohatá, podpora 3D obrazu, ačkoliv již dneska není ve hře. O podpoře funkcí a obrazu ve 4K s HDR nemluvě. Prostě pecka. Vřele doporučuji.

Nastavení funkcí a ovládání: Bez problémů

• usb vpředu
  • podpora dolby atmo
  • bez ventilátoru
  • nemá audio výstup do BT. Lze jen z BT zařízení přehrávat
  • problémy s přenosem EDID (prý to dělá víc receiverů)
  • vypadá to, že nemá toroidní trafo (ale není to slyšet)

Dlouho jsem hledal rozumný AV receiver. Vybíral jsem ještě mezi yamaha rx-v583 a denon avr-x1500. Nakonec jsem vybral tento, kvůli lepší podpoře chrome cast.
Bohužel nemohu porovnat s jinýmy receivery, zatím jsem spokojen. Dodaným mikrofonem vám to sladí reproduktory, můžete si pojmenovat hdmi, atd. Jen škoda, že asi nejde mixovat dohromady audio vstupy. Vždy se musí vybrat jeden.
Hlavně dejte bacha, nad receiverem musí být prostor asopň 20cm (dle manuálu), aby se mohl chladit.

Nastavení funkcí a ovládání: Bez problémů

Onkyo TX-NR575E