Onkyo TX-NR656

Počet kanálů
7.2

• , zakoupeno v Luxusní-elektronika.cz

Neumí posílat HDMI zvukový vstup do zóny B, což jsem si bohužel před nákupem neověřil a ani by mně nenapadlo, že by to takto kvalitní a drahá receiver neuměl. Vyřešil jsem to ovšem funkcí Airplay.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• -skvělý receiver pro domácí použití
    • -možnost zapojení všech dostupných AV zařízení
    • -internet, WiFi, Bluetooth, HDMI-ARC
    • -zatím nic

Ve své třídě špičkový výrobek se skvělými parametry a funkčnosti. Umožňuje využití veškerých současných AV zdrojů i virtuálního světa.

Počet kanálů
7.2

Audio video přijímač 7.2 TX-NR656 disponuje výkonem 160 W na kanál, dekodérem DTS:X a již tradiční 3D technologií Dolby Atmos. Produkt je vybaven špičkovou sběrnicí HDMI (verze 2.0a, 8in, 2out, 4K/60Hz, HDCP2.2, HDR) Výbava zahrnuje i WiFi, Bluetooth, Google Cast, AirPlay, USB a již zmíněné DTS:X a Dolby Atmos 5.1.2. TX-NR656 přehrává  Hi-Res Audio, DAC AKM 384kHz/32bit, síťové funkce (Music Server, Spotify). Dále je vybaveno dekodéry Dolby DTS-HD a Dolby TrueHD a kalibračním mikrofonem pro nastavení v poslechovém prostoru. Obslouží i zónu 2 za použití technologie FireConnect (schopnost ozvučit ne jednu, ale více místností bezdrátovým systémem). U všech sedmi zesilovačů uvnitř přístroje je použita technologie Wide Range Amplifiery – WRAT –, která je založena na minimalizaci šumu a zajištění věrného akustického obrazu zvuku při jeho zesílené hodnotě v celém rozsahu. Zároveň slibuje i vyrovnaný výkon a dokonalejší, dynamický ráz ozvučení. Další přidanou hodnotou zesilovačů je užitá technologie třístupňových invertovaných obvodů Darlington, sloužící k eliminaci zvukového zkreslení a šumu. Výsledkem je plynulá a vyvážená reprodukce při zesílení na všech úrovních hlasitosti v komplexním frekvenčním pásmu. Kompatibilita s 4K Ultra HD obrazem je předpokladem čistého a realistického zvuku. To vše je základním požadavkem, který si dnes domácí kino nárokuje. Onkyo TX-NR656 je ve své cenové třídě produktem, který bychom určitě při výběru základny domácího kina neměli přehlédnout.

Přístroj je dostupný v černém a stříbrném provedení.

• , zakoupeno v Luxusní-elektronika.cz

• povedený receiver
    • dobrá výbava
    • ve spojení z Magnat Tempus super
    • nevím

odešel mi starý receiver Onkyo tak jsem hledal vhodného nástupce po delším prostudování nových modelů jsem vybral opět stejnou značku. Výbava paradní streamování muziky po sílti, internetové rádia podpora 4K obrazu nic mi tam nechybí. Vzhledme k tomu že jsem měl i starší reproduktory jsem dal na doporučení prodejce a dokoupil i nové bedny Magnat Tempus 77 z receiver tvoří ideální sestavu jsem nadšený detailním a vyváženým zvukem. Za mě jednoznačné doporučení

• , zakoupeno v OKAY.cz

• -skvělý receiver pro domácí použití
    • -možnost zapojení všech dostupných AV zařízení
    • -internet, WiFi, Bluetooth, HDMI-ARC
    • -zatím nic

• vzhled,dobrý,jednoduchý ovládač
    • usb vzadu?/onkyo si dělá srandu/

Nevím co říct, mám onkyo za 6 tisíc a tohle za 17 litrů, jaký je rozdíl?,snob řekne určitě, to nemůžete srovnávat, 100x lepší zvuk, já říkám no nevím,rozdíl je jen že má wifi,větší výkon,internetové rádio,což uznávám je skvělé,má složitější nastavení,kalibraci mikrofonem nedoporučuji, zbytečnost,pak si totiž sami nastavite vše jinak,nic vám nebude sedět,některé funkce nevyužijete,zvukově se vše vyrovná i daleko levnějším přístrojům,dnes už vím,že nejen co je drahé,je lepší,jsou totiž i av rec. za 7tisíc stejné kvality,hudba ať mp3,flac nebo cd hraje stejně kvalitně jako na onkyu za 6 tisíc,domácí kino,nevidím změnu,jen že je 7.1,..možná jsem to koupil zbytečně.nemá cz menu,