Marantz AV7705

Nový řídící AV předzesilovač Marantz AV7705 s Dolby Atmos je velice univerzální. Zpracuje prakticky jakýkoli multikanálový signál s vysokým rozlišením, je vybaven FM/AM...
68 000 Kč
Doprava zdarma, Do 3 dnů
Doporučená nabídka Luxusní-elektronika.cz
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Do 3 dnů • 1 variantaZdarma94 % • 2 041 recenzíDalší informace

Popis produktu

Nový řídící AV předzesilovač Marantz AV7705 s Dolby Atmos je velice univerzální. Zpracuje prakticky jakýkoli multikanálový signál s vysokým rozlišením, je vybaven FM/AM...

Parametry produktu

Výrobce
Počet kanálů
11.2

Parametry produktu

Výrobce
Počet kanálů
11.2

Popis produktu

Nový řídící AV předzesilovač Marantz AV7705 s Dolby Atmos je velice univerzální. Zpracuje prakticky jakýkoli multikanálový signál s vysokým rozlišením, je vybaven FM/AM tunerem zároveň nabízí řadu síťových funkcí jako audiostreaming, internetové rádio, Spotify Connect a AirPlay. Dokonce mu nejsou cizí ani schopnosti spotřebních přístrojů, WiFi a BT. Ovšem plné využití moderních formátů DSD a FLAC HD samozřejmě zajistí kabelové propojení. Mimořádnou kvalitu prostorového zvuku včetně nejnovějších formátů zajišťuje výkonný 32-Bit DSP procesor SHARC od Analog Devices, který nabízí velký rozsah dynamiky  a zajišťuje minimální přeslechy.

Zesílení signálu a impedanční přizpůsobení symetických výstupů 11.2 s konektory XLR nebo nesymetrických výstupů 13.2 s konektory RCA - Cinch pro oddělený koncový zesilovač je svěřeno patentovaným obvodům s proudovou zpětnou vazbou HDAM. Díky šestici 4K 60Hz HDMI vstupů se AV7705 dokáže postarat i o obrazový signál a poslat je následně na dvojici HDMI výstupů nebo případně i třetí HDMI určené pro provoz v režimu MultiRoom. Výrobce v této katergorii neopoměl ani Phono vstup, a tak ani milovníci vynilu nemusí řešit vhodný phono předzesilovač.

  • 8 HDMI vstupů, 3 HDMI výstupy s 4K Ultra HD 60 Hz Pass-through; 4:4:4 Pure Color
  • Díky vyspělému video procesoru obsáhne AV7702 celkem 8HDMI vstupů, z toho jeden je pro lepší dostupnost umístěn na předním panelu. Všechny podporují 4K Ultra HD 60Hz. Další výhodou obrazové sekce je kompatibilita s 4:4:4 Pure Colour sub-samplingem s podporou nejnovější HDMI specifikace. Video sekce  také zajišťuje převod a překódování HD i SD signálu na 4K UltraHD.

Surround Dekodér Dolby Atmos

Poslední technologie dekodování Dolby Atmos otevírá dveře 3d zvuku a nabízí tak dech beroucí zážitek. Návdavkem k novinkovým DolbyTrueHD a DTS-HD Master Audio bezeztrátovým dekodérům obsahuje AV7705 jedním z prvních zahrnující DolbyAtmos dekodování. Dolby Atmos je nyní nejvyspělejším systémem prostorového zvuku využívaným v mnoha věhlasných kinosálech celého světa. Díky reproduktorům Dolby Atmos které  vyzařují zvuk do nebo ze stropu může být zvuk umístěn kamkoli do prostoru. Systém DolbyAtmos je natolik flexibilní, že dokáže přizpůsobit dekodování zvuku konkrétnímu prostoru a konfiguraci reproduktorů až do 9.1.2 nebo 7.1.4.

Zdokonalené Zesilovací Moduly HDAM

Předzesilovač AV7705 je osazen zdokonalenými zesilovacími moduly HDAM (Hyper Dynamic Amplifier Module) osazené diskrétními součástkami. Místo běžně používaných  integrovaných obvodů jsou osazeny přesně vybranými diskrétními součástkami na samostatných kompaktních destičkách. Tyto zdokonalené HDAM moduly poskytují proti starší verzi HDAM zlepšení odstupu signálu od šumu o 10 dB, a spolu s širokým frekvenčním  rozsahem (100 kHz, -3 dB) otevírají zvukové jeviště přesnými detaily v reprodukci.

Vyspělá ISFccc Videokalibrace

AV7705 nabízí plné možnosti nastavení a kalibrace pro jakýkoli HD/4K displej a díky tomu získal certifikaci Imaging Science Foundation

Vestavěné BT a WiFi, AirPlay a DLNA

Vaše oblíbené skladby můžete nyní v případě nižších nároků na kvalitu streamovat i bez kabelu díky vestavěnému BT a WiFi. BT nabízí automatické zapínání a párování s celkem osmi zařízeními. Samozřejmostí je dvojice antén pro lepší signál WiFi a BT než přes standardní jedinou. AV7702 je vybaven Apple AirPlay, který umožňuje přenášet obsah z iPod touch, iPad a iPhone. Kompatibilita s DLNA pro přístup do úložišť v domácí síti.

Intuitivní nastavení s snadná obsluha.

Praktický průvodce Quick Setup s intuitivním Setup Assistentem na obrazovce pomůže zapojit a uvést do provozu i takto složité zařízení bez zbytečných zmatků a potíží.

Nové aplikace pro chytré telefony a tablety . Funkce a nastavení lze dokonce ovládat i pomocí mobilních aplikací pro Android i Apple.

Užitečný USB konektor

Praktické USB umístěné na předním panelu zařízení vám dovolí připojit flash paměť přímo do přístroje a poslouchat svou oblíbenou hudbu. Připojit lze také iOS zařízení a streamovat i během nabíjení.

Vestavěná Audyssey Platinum

Díky automatické kalibraci Audyssey MultiEQ XT32 je nastavení je otázkou chvilky. Kalibrace Audyssey MultEQ XT32 nabízí doposud nejpřesnější možnosti akustické korekce místnosti. Optimální nastavení tak lze optimálně dosáhnout prakticky pro jakoukoli pozici v místnosti. Funkce Audyssey LFC redukuje průnik nízkých kmitočtů stěnami a zachovává tak dobré vztahy se sousedy.

Dva výstupy pro Subwoofer

Kvůli lepšímu pokrytí místnosti basovým signálem je AV7705 vybavený dvojicí SUB out, pro současné připojení dvou subwooferů.

  • Oficiální stránky výrobce: zde
  • Recenze: zde

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.