Harman Kardon AVR 161S

5.1
HDMI vstupy
USB

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Plastový šmejd z Číny - zboží jsem vrátil neboť tlačítka nelicují a při stisknutí se chovají jak na kazeťáku z Číny z devadesátých let. To samé dálkový ovladač. Receiver má nekvalitní napájecí část a zvuk bez velkých úprav ekvalizérem je nepoužitelný. O hodně horší než na 8 let starém přístroji.

ONLINESHOP.cz (prodejce)

mrzí nás Vaše nespokojenost, kontaktujte naše reklamační oddělení a danou věc s Vámi vyřešíme. Přejeme Vám pěkný den.

naprostá spokojenost

ONLINESHOP.cz (prodejce)

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi produktu, jsme rádi, že je spokojenost jak s výrobkem, tak s našimi službami. Těšíme se na Vaše další nákupy.

Počet kanálů
5.1
HDMI vstupy
USB

Harman/Kardon AVR 161S je výkonný a všestranný 5.1-kanálový audio/video receiver navržený pro fanoušky domácí zábavy, kteří požadují úžasný zvuk a široké možnosti připojení. Díky pěti 3D-ready HDMI 2.0 vstupy (včetně jednoho MHL kompatibilního), integrované HARMAN TrueStream Bluetooth technologii, , EzSet / EQ ™ III kalibraci a kompatibilitu s internetovým rádiem - vTuner je vybaven vším co potřebujete. S nově integrovanou funkcí Spotify Connect můžete sdílet hudbu přímo z vašeho prémiového účtu Spotify na telefonu, tabletu nebo počítače. Ať už použijete připojení přes kabel nebo sdílíte bezdrátově, zažijete vysoce kvalitní audio. Díky tehchnologii HARMAN GreenEdge navíc šetříte i životní prostředí.

Důležité

• Výsoký výkon s digitálním napájením, 85-wattů na kanál
  • Bluetooth technologie a Spotify Connect
  • HARMAN TrueStream technologie
  • Zabudovaný vTuner (internetové rádio)
  • Pět vstupů 3D-ready HDMI 2.0, včetně jednoho s MHL
  • USB port na předním panelu pro pripojenií kompatibilných Apple produktů nebo USB zařízení
  • MHL připojení
  • Dolby® TrueHD a DTS-HD Master Audio dekódování
  • EzSet / EQ III automatická kalibrace
  • HARMAN GreenEdge technologie
  • Kompaktní design
  • Barevně označené konektory a propojovací terminály reproduktorů
  • Programovatelný dálkový ovladač
  • Oficiální stránky výrobce: zde
  • Recenze: zde

RP-HT161E-K ZDARMA

Digitální monitorovací sluchátka uzavřeného typu. Reproduktory s průměrem 30 mm. Neodymový magnet. C.C.A.W. cívka. Frekvenční rozsah 10 Hz - 27 kHz. Vhodné pro klávesy a keyboardy tak i pro poslech hi-fi. Hluboké basy a čisté výšky.

ONLINESHOP.cz

• Lahke ovladanie a nastavenie (podla recenzii udavaju ze dialkove ovladanie nieje jednoduche, no mne vyhovuje, nakolko si nemusim zapinat TV , alebo monitor na to, aby som spravil ake kolvek nastavenie)
    • Skvely a cisty zvuk a spolupraca s mojimi 5.1 JBL reproduktormi ( neveril som vlastnym usiam o kolko drtailov som prichadzal s moji starsim 14 rocnym receiverom)
    • Funkcie ako Bluetooth streaming, vTuner a Network boli hlavnym dovodom na zmenu a vsetko funguje ako ma. Dokonca ma potesilo ze vsetky slovenske stanice uz boli naladene a ja som si nastavil len pozicie na rychlu volbu.

Myslim si, ze pomer cena/ vykon/ funkcie zodpovedaju. Urcite to nieje high-end produkt, no pre prijemne pocuvanie hudby, radia a nejakeho filmu aj vo vecernych hodinach je to viac nez uspokojujuce. Hlavne sa mi rata minimalisticky design ktory nelaka mojho rocneho synka na demontaz gombikov;) (starsi receiver mi rozobral na drobne, tohto sa za dva tyzdne ani nedotkol;))

• Lahke ovladanie a nastavenie
    • Skvely a cisty zvuk a spolupraca s mojimi 5.1 Harman Kardon reproduktormi ( neveril som vlastnym usiam o kolko detailov som prichadzal s moji starsim 14 rocnym receiverom)

Myslim si, ze pomer cena/ vykon/ funkcie zodpovedaju. Urcite to nieje highend produkt, no pre prijemne pocuvanie hudby, radia a nejakeho filmu aj vo vecernych hodinach je to viac nez uspokojujuce. Hlavne sa mi rata minimalisticky design ktory nelaka mojho rocneho synka na demontaz gombikov;) (starsi receiver mi rozobral na drobne, tohto sa za dva tyzdne ani nedotkol;))

naprostá spokojenost