Arcam HDA AVR10

Arcam HDA AVR10 7.1.4 kanálový AV receiver s certifikací IMAX ENHANCED  Nový AV receiver Arcam AVR10 z řady HDA vychází ze zkušeností společnosti Arcam jako jedné z...
77 990 Kč
Doprava zdarma, Do 3 dnů
Doporučená nabídka Luxusní-elektronika.cz
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Do 3 dnů • 1 variantaZdarma94 % • 2 041 recenzíDalší informace

Popis produktu

Arcam HDA AVR10 7.1.4 kanálový AV receiver s certifikací IMAX ENHANCED  Nový AV receiver Arcam AVR10 z řady HDA vychází ze zkušeností společnosti Arcam jako jedné z...

Parametry produktu

Hmotnost
16.5 kg

Parametry produktu

Hmotnost
16.5 kg

Popis produktu

Arcam HDA AVR10 7.1.4 kanálový AV receiver s certifikací IMAX ENHANCED 

Nový AV receiver Arcam AVR10 z řady HDA vychází ze zkušeností společnosti Arcam jako jedné z nejuznávanějších audiotechnických společností ve Velké Británii. Využívá nejkvalitnější komponenty i technologické postupy a je navržen tak, aby přinášel maximální hudební zážitek.

Všechny AV produkty ARCAM se vyznačují čistým designem, jednoduchou obsluhou a obsahují ty nejmodernější AV technologie, díky kterým nabízí vysoký výkon i užitné vlastnosti.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

Dolby Atmos & DTS: X - 7.1.4 dekódování, certifikace IMAX Enhanced 4K (UHD) HDMI2.0b s HDCP2.2             7 vstupů HDMI, 2 výstupy HDMI, kompatibilní s eARC 6 digitálních vstupů (2 x optický + 4 x koaxiální) a jeden digitální výstup (optický) 6 analogových vstupů s linkovou úrovní signálu (konektory RCA) + 1 vstup 3,5 mm na čelním panelu 1 analogový výstup s linkovou úrovní signálu (konektory RCA) + 1 sluchátkový výstup 3,5 mm na čelním panelu

PRE AMP výstup z předzesilovače 11 kanálů + 2 x subwoofer (konektory RCA)

Kalibrační systém Dirac Live®

GoogleCast, AirPlay 2, uPnP Streamer, internetové rádio

Roon Ready

Podpora MQA

Bluetooth aptX HD

Audiofilský D/A převodník, Sabre ESS9026PRO

Plná I / P kontrola včetně Control4 a Crestron  

AVR10 lze v každém případě označit za audiofilský produkt, který nabízí vynikající kvalitu zvuku přesahující konkurenční přijímače jiných značek. Platí to jak pro dvoukanálový, tak pro vícekanálový zvuk. Prostorový zvuk s vysokým rozlišením nebo dvoukanálová hudba jsou prezentovány s dokonalým realismem, který oživí vše od akčních filmových trháků po vaše oblíbené koncerty.

Připravený na budoucnost

Disponuje nejnovějšími kodeky Dolby Atmos, Dolby VISION, DTS: X 7.1.4, DTS Virtual:X™ a IMAX Enhanced. Mezi další funkce patří 4K (UHD) HDMI 2.0b se schopností HDCP 2.2 a připojení Bluetooth aptX HD, audiofilský D/A převodník SABRE ESS 9026PRO. 7 HDMI vstupů a 2 HDMI výstupy. AVR10 nabízí 12-ti kanálový zesilovač ve třídě AB, což zaručuje rozsáhlé možnosti připojení a dekódování, včetně Dolby Atmos, DTS: X 7.1.4 i AURO 3D. Pro příznivce rozhlasového vysílání je integrován FM i DAB+ tuner a využít můžete i internetové rádio nebo streamovat hudbu přímo ze sítě prostřednictvím ovládací aplikace a podporovaných služeb Tidal, Deezer, Napster,Qobuz apod.

Nejnovější technologie pro prostorový zvuk ve vysokém rozlišení

  • Dolby Atmos a DTS: X jsou vzrušující nové technologie prostorového zvuku. Tyto technologie  vám přináší neobyčejné zážitky s podmanivým, vícerozměrným zvukem, který naplní váš pokoj úžasnou bohatostí a hloubkou. Hudba, lidé a předměty ožívají v dechberoucích detailech a plynou všude kolem vás. AVR10 s Dolby Atmos / DTS: X naplní místnost vícerozměrným zvukem, díky kterému se budete cítit, jako byste byli přímo uprostřed příběhu, který se odehrává na obrazovce. 
  • Poznámka: Pro plnohodnotné využití všech 7.1.4 kanálů je vyžadován externí 4-kanálový zesilovač (např. ARCAM PA410).

IMAX Enhanced je nový certifikační a licenční program, který kombinuje produkty špičkové spotřební elektroniky s digitálně přepracovaným IMAX 4K HDR obsahem a DTS zvukovými technologiemi. Spotřebitelům nabízí dosud nevídanou úroveň kvality vizuálních i zvukových zážitků v běžném domácím prostředí. Výrobci spotřební elektroniky, kteří chtějí být přijati do rozšířeného programu IMAX, musí splňovat přísné výkonnostní standardy stanovené certifikační komisí inženýrů IMAX a DTS a předními technickými specialisty Hollywoodu.

Profesionální kalibrace od společnosti DIRAC RESEARCH

Pro dokonalý hudební a filmový zážitek je důležitá správná kalibrace celého systému, o kterou se postará profesionální kalibrační systém Dirac Live®,  který umožňuje díky akustickým korekcím přizpůsobit reprodukci dané místnosti a účinně eliminovat akustické problémy poslechového prostoru. Dirac Live je software, který využívá sofistikovanou analýzu zvuku reproduktorů ve vaší poslechové místnosti k optimalizaci celkového zvukového výkonu. AVR10 díky technologii Dirac Live umožňuje koncovým uživatelům bez dodatečných nákladů provádět akustické úpravy na profesionální úrovni v pohodlí svého domova.

Parametry:

  • Výkon: 2 x 80 W, 7 x 60 W při 8  Ω
  • Frekvenční odezva: 20 Hz – 20 kHz ± 0,2 dB
  • THD: -100 dB (20 Hz – 20 kHz)
  • Rozměry: 433 x 171 x 425 mm
  • Hmotnost: 16,5 kg

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.