Anthem MRX 540

Receiver Anthem MRX 540 A/V Receivery MRX od značky Anthem poskytují maximální výkon a přináší prémiový zvuk do jakéhokoliv domácího kina nebo mediální místnosti. Nové funkce,...
62 970 Kč
Doprava zdarma, Do 3 dnů
Doporučená nabídka LepšíZvuk
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (3)

Do 3 dnů • 1 variantaZdarma100 % • 452 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 variantaZdarma100 % • 460 recenzíDalší informace
Info v obchoduZdarma100 % • 436 recenzíDalší informace

Popis produktu

Receiver Anthem MRX 540 A/V Receivery MRX od značky Anthem poskytují maximální výkon a přináší prémiový zvuk do jakéhokoliv domácího kina nebo mediální místnosti. Nové funkce,...

Parametry produktu

Hmotnost
12.8 kg

Parametry produktu

Hmotnost
12.8 kg

Popis produktu

Receiver Anthem MRX 540

A/V Receivery MRX od značky Anthem poskytují maximální výkon a přináší prémiový zvuk do jakéhokoliv domácího kina nebo mediální místnosti. Nové funkce, možnosti a robustní integrace staví řadu Anthem MRX do pozice maximálního centra špičkového domácího kina a zvuku.

Řada produktů MRX

Řada MRX nabízí 7.2 procesor/5-kanálový AV receiver - MRX 540, 11.2 procesor/7-kanálový AV receiver - MRX 740 a 15.2 procesor/11-kanálový AV receiver - MRX 1140.

Dolby Vision, Dolby Atmos, DTS:X a IMAX

Dolby Vision plná emocionální oživí vaši zábavu ultraživým obrazem, jasnějšími světly a tmavšími stíny.

S Dolby Atmos zvuk ještě nikdy nezněl tak dobře. Pociťte hlubší spojení s příběhy a hudbou, které milujete, se zvukem, který se kolem vás pohybuje s dechberoucím realismem.

DTS:X je audio kodek nové generace od DTS, který využívá objektově založený zvuk a umožňuje prožít nové zvukové zážitky v imerzně a interaktivně.

IMAX ENHANCED je jediný způsob, jak zažít charakteristický obraz, zvuk a rozsah IMAX v domácnosti, IMAX Enhanced kombinuje digitálně remasterovaný obsah 4K HDR a zvukové technologie DTS s nejlepšími produkty spotřební elektroniky a platformami pro streamování ve své třídě.

Airplay, Google, Spotify, Bluetooth a Roon

Všechny receivery z řady MRX podporují Apple AirPlay a AirPlay 2, které uživateli umožňují streamovat obsah a skladby uložené v místních sítích na jakékoli zařízení s podporou AirPlay. AirPlay 2 přidává podporu pro přehrávání na více zařízeních, takže svou hudbu můžete slyšet v celém domě.

Google Chromecast umožňuje uživateli streamovat obsah z libovolného zařízení Android, jako je telefon, tablet nebo notebook, do receiveru MRX.

MRX podporuje Spotify Connect, což vám umožní proměnit váš smartphone v dálkový ovladač a umožní vám přehrávat, pozastavovat a streamovat obsah ze Spotify.

Bluetooth poslouží pro streamování skladeb uložených na zařízeních, jako jsou telefony, tablety a notebooky. MRX podporuje rovněž i Roon.

Uživatelské rozhraní Anthem

  • Všechny přijímače MRX disponují integrovaným uživatelským rozhraním. K jakékoliv funkci tak můžete přistupovat prostřednictvím telefonu, tabletu nebo notebooku a provádět tak změny na dálku. Mezi funkce patří: zapnout/vypnout hlavní a druhou zónu, úprava hlasitosti, změna režimu zvuku, úprava trimování kanálů pro dokonalý prostorový zvuk. kalibrace zpoždění, konfigurace nastavení sítě a možností ovládání.
  • Díky robustní intagraci nabízí modely MRX schopnost ovládání IP pro hlavní ovládací zařízení třetích stran, včetně: Control 4, Savant, Crestron, ELAN a URC.

Design

Anthem navrhuje a konstruuje své audio/video produkty, které poskytují špičkový výkon a pohodlí za rozumnou cenu. Výběr a testování komponent. vlastní topologie obvodů, zálohování robustními napájecími zdroji zajišťující maximální a dlouhodobou kvalitu a spolehlivost, patří mezi hlavní priority značky.

ARC Genesis Software

ARC Genesis je nejnovější software pracující s produkty Anthem nebo Paradigm s podporou ARC. Nově podporuje Mac i Windows s možnostmi nastavení cílové křivky včetně hlubokých basů a vysokých frekvencí, vylepšené algoritmy a mnoho dalšího. Třetí generace softwaru Anthem Room Correction představuje významný skok vpřed v korekci místnosti s dosud nejkomplexnější sadou funkcí. ARC Genesis transformuje zvukový výkon kompatibilních reproduktorů nebo elektroniky a zároveň zachovává jedinečný charakter každé místnosti. Proprietární software Digital Signal Processing (DSP) pracuje v tandemu s kalibrovaným mikrofonem (dodává se s mnoha produkty podporujícími ARC a PBK) a poskytuje ohromující vylepšení zvuku, který slyšíte. ARC Genesis funguje s Mac nebo PC a je nejkomplexnější metodou transformace zvuku ve vaší místnosti.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.